Rezultate te kerkimit per termin: +Eno

Meta: total 1000 / total_found 2049 / time 0.001 / keyword[0] eno / docs[0] 2049 / hits[0] 2895 /
No Pic available
  • 2016-11-03

Tefta Tashko Koço, zëri brilant që nuk harrohet

Tefta Tashko Koço, zëri brilant që nuk harrohet, përkujtohet sot në 106- vjetorin e lindjes. Një zë i mrekullueshëm që na ka shoqëruar dhe na shoqëron, si për të na kujtuar se emocioni nuk është koncept që ka të bëjë me kohën, por me talentin. Ky zë i përket sopranos, Tefta Tas

Mustafa Nano lexon për të rinjtë pasazhe nga Selam Alekum Baba
  • 2016-09-30

Mustafa Nano lexon për të rinjtë pasazhe nga Selam Alekum Baba

Tirana lexon. Kryeqyteti përgjatë dy ditëve përfshihet nga një maratonë leximesh Një libër është gjithnjë zgjedhja më e mirë. Nën këtë moto IDMC (Instituti për Demokraci, Media & Kulturë), me mbështetjen e Ministrisë së Kulturës përgjatë dy ditëve organizoi maratonën e

No Pic available
  • 2016-09-22

Alban Hoxha: Çiljeta, tifozja ime më e zjarrtë!

Prej shumë kohësh flitet për një lidhje dashurie midis këngëtares seksi Çiljeta dhe portierit të Partizanit Alban Hoxha. Tashmë nuk ka më dyshime! Pas fotos së djeshme në Instagram, ku Çiljeta i drejtohej Albanit me fjalët Dashuria ime, sot ka folur edhe Albani. Në një intervistë

Lidhje me Çiljetën? Ajo që thotë Alban Hoxha befason
  • 2016-09-22

Lidhje me Çiljetën? Ajo që thotë Alban Hoxha befason

Transmetuar më 22.09.2016 - 11:25 Prej shumë kohësh flitet për një lidhje dashurie midis këngëtares seksi Çiljeta Xhilaga dhe portierit të Partizanit Alban Hoxha. Tashmë duket se nuk ka më dyshime! Pas fotos së djeshme

Kërkesa e Selamit, ja të besuarit e Bashës që rrezikojnë largimin. Emrat
  • 2016-09-16

Kërkesa e Selamit, ja të besuarit e Bashës që rrezikojnë largimin. Emrat

Pas dy humbjeve radhazi, eksponentë me peshë të Partisë Demokratike, për herë të parë që pas largimit të Sali Berishës, kanë kërkuar rishikimin e pozitave të lidershipit të partisë, për të evituar një tjetër disfatë në horizont, e cila do ti rezervonte PD një qëndrim të g

Pikepyetjet e privatizimit te ujesjellesit te Tiranes
  • 2016-09-13

Pikepyetjet e privatizimit te ujesjellesit te Tiranes

Nga Edison Kuranibr br Pervojat qe shqiptaret kane me privatizues te sherbimeve te ujesjelles kanalizimeve jane te shemtuara Ne Elbasan nje kompani e huaj qe me pas u zhduk nuk solli kurre sherbimin e premtuar por rriti cmimin progresivisht dhe nuk permiresoi furnizimin me ujebr br Per me teper

Moderatorja Mira Kazhani largohet nga emisioni “Wake Up” i Top Channel
  • 2016-08-27

Moderatorja Mira Kazhani largohet nga emisioni “Wake Up” i Top Channel

Transmetuar më 26.08.2016 - 22:25 Ndryshimet e programeve të rëndësishme televizive kanë prekur edhe moderatoren e programit të mëngjesit Mira Kazhani, e cila për një sezon ishte bashkëdrejtuese me Eno Popin. Edhe pse u fo