Rezultate te kerkimit per termin: +Erdoganit

Total: 1061
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.251Z

Vetëçmontimi i Erdoganit

Kryeministri turk, Rexhep Taip Erdogan, me siguri e kishte përfytyruar ndryshe bilancin e tij qeveritar në fund të vitit. Në vend të normave të rritjes, për t’ia patur zili, lirës së fortë dhe rëndësisë në rritje të Turqisë si fuqi rajonale, tashmë pyetja prej kohësh nuk ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.974Z

Vetecmontimi i Erdoganit

Transmetuar me 31122013 - 1734 Baha Gngr PUBLICITET Kush bie ne nje kenete ne natyre nuk duhet ne asnje menyre te perpiqet te shpetoje vet Perpjekja ka si pasoje zhytjen me thelle ne mocal dhe shpetimi behet edhe me i veshtire Erdogan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.482Z

Mes Ramës dhe Erdoganit

Nga Rudina Xhunga Shqiprimi është kryetari i ri i Komunës së Preshevës. Ishte i ftuar i emisionit Dritare në Vizion Plus, javën e shkuar. Ti mund të hash gjithçka, por ti nuk mund të dish gjithçka, -më tha, gjatë publicitetit. I kuruar, i artikuluar, konfident, i padepërtueshëm, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.074Z

Motra e Erdoganit!

Nga Arbana Xharra   Investimeve strategjike të Ankarasë, të cilat kanë synim rritjen e prezencës ekonomike me qëllim të fuqizimit të influencës politike në Kosovë, tashmë u janë hapur dyert. Ndikimi i frymës erdogane po shtrihet pa ndalur në Kosovë, me ndihmën e pushtetarëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.395Z

Demonstrata kundër vizitës së Erdoganit në Gjermani

Në disa demonstrata në Berlin u protestua kundër vizitës së presidentit turk, Recep Tayyip Erdogan në Gjermani. Një protestues e quan vizitën e Erdoganit në Berlin “turp për Gjermaninë”. Erdogani është terrorist, Erdogani është fashist, Erdogani është diktator”, ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.176Z

Kritika ne Gjermani ndaj deklaratave te Erdoganit

Deklaratat e kryeministrit turk Recep Tayyip Erdogan ne lidhje me integrimin e turqve qe jetojne ne Gjermani kane shkaktuar reagime te shumta ne radhet e politikaneve gjermane. E ngarkuara e qeverise federale per Integrimin Maria Behmer CDU dhe sekretari i pergjithshem i Partise Liberale Christian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.361Z

Çështjet kurde të Erdoganit

30-01-2013 / “National Interest” Diskutimi politik në Turqi ndryshon shpejt. Dje, në të shumtën e rasteve, ishte Siria. Sot është ajo e arritjes së paqes me kurdët. Kjo ishte gjë e mirë për qëndrimin politik të kryeministrit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama