Rezultate te kerkimit per termin: +Erion +Brae

Total: 58
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.375Z

Brae: Qeveria shkeli ligjin fiskal

Nёnkryetari i Grupit Parlamentar socialist Erion Brae ka reaguar pas dorёzimit nё prokurori tё dosjeve lidhur me abuzimet nё rrugёn Durrёs Morinё. Nё njё dalje para mediave, zoti Brae akuzoi qeverinё pёr shkeljet nё nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.875Z

Brae: Topalli mbyll Kuvendin

Nnkryetari i Grupit Parlamentar i Partis Socialiste Erion Brae, deklaroi sot se Kuvendi i Shqipris nuk po zhvillon punimet, pr shkak q sipas tij kryetarja e Kuvendit Jozefina obaj (Topalli), nuk ndodhet n Shqipri, n krye t nj tabori me deputet t mazhorancs dhe punonjsve t administrats s Kuvendit, zo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.871Z

Brae i lidhur me krimin

I menjhershm ka qen reagimi i Partis Demokratike, lidhur me akuzat e rnda q u hodhn nga opozita n drejtim t familjes s kryeministrit. Zdhnsi i PD, Gerti Bogdani hodhi akuza ndaj Braes si t lidhur me disa segmente t krimit. Duam ti rikujtojm opinionit publik se Erion Brae sht i skeduar si bashkpuntor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.059Z

Brae: Nuk kemi akuzuar Argita Berishn

Tiran(start)- Nnkryetari i Grupit Parlamentar i Partis Socialiste Erion Brae ka deklaruar sot, se akuzat e opozits nuk jan drejtuar nga Argita Berishs, por ndaj Fazlli dhe personave t tjer. Zonja Argita Berisha dshmoi se ka ofruar shrbime ligjore pr tendara apo shrbime publike ndaj zotit Damir F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.849Z

Brae: N 2009, PS e vetme n zgjedhje

Nnkryetari i Grupit Kuvendor Socialist, Erion Brae, ka deklaruar pr mediat se Partia q ai prfaqson do t dal e vetme n zgjedhjet parlamentare t vitin 2009, ndrsa pr koalicione te mundshme do t flitet pas prfundimit t tyre. Propozimet e LSI-s, q ne e konsiderojm nj aleate tonn, pr reformn zgjedhore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.849Z

Brae: N 2009 PS e vetme n zgjedhje

Nnkryetari i Grupit Kuvendor Socialist, Erion Brae, ka deklaruar pr mediat se Partia q ai prfaqson do t dal e vetme n zgjedhjet parlamentare t vitin 2009, ndrsa pr koalicione te mundshme do t flitet pas prfundimit t tyre. Propozimet e LSI-s, q ne e konsiderojm nj aleate tonn, pr reformn zgjedhore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.848Z

PS, Brae: Pjesmarrja e Berishs n Bukuresht e padobishme

Nnkryetari i Grupit Kuvendor Socialist Erion Brae ka deklaruar para mediave se nesr Partia q ai prfaqson do t pres n seancn plenare t Kuvendit raportin me shkrim t Kryeministrit Sali Berisha pr tragjedin e Grdecit. Pjesmarrja e tij n Samitin e NATO-s n Bukuresht sht e padobishme, u shpreh Brae.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama