Rezultate te kerkimit per termin: +Erion +Brae

Total: 58
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.875Z

Brae: Topalli mbyll Kuvendin

Nnkryetari i Grupit Parlamentar i Partis Socialiste Erion Brae, deklaroi sot se Kuvendi i Shqipris nuk po zhvillon punimet, pr shkak q sipas tij kryetarja e Kuvendit Jozefina obaj (Topalli), nuk ndodhet n Shqipri, n krye t nj tabori me deputet t mazhorancs dhe punonjsve t administrats s Kuvendit, zo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.871Z

Brae i lidhur me krimin

I menjhershm ka qen reagimi i Partis Demokratike, lidhur me akuzat e rnda q u hodhn nga opozita n drejtim t familjes s kryeministrit. Zdhnsi i PD, Gerti Bogdani hodhi akuza ndaj Braes si t lidhur me disa segmente t krimit. Duam ti rikujtojm opinionit publik se Erion Brae sht i skeduar si bashkpuntor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.059Z

Brae: Nuk kemi akuzuar Argita Berishn

Tiran(start)- Nnkryetari i Grupit Parlamentar i Partis Socialiste Erion Brae ka deklaruar sot, se akuzat e opozits nuk jan drejtuar nga Argita Berishs, por ndaj Fazlli dhe personave t tjer. Zonja Argita Berisha dshmoi se ka ofruar shrbime ligjore pr tendara apo shrbime publike ndaj zotit Damir F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.849Z

Brae: N 2009, PS e vetme n zgjedhje

Nnkryetari i Grupit Kuvendor Socialist, Erion Brae, ka deklaruar pr mediat se Partia q ai prfaqson do t dal e vetme n zgjedhjet parlamentare t vitin 2009, ndrsa pr koalicione te mundshme do t flitet pas prfundimit t tyre. Propozimet e LSI-s, q ne e konsiderojm nj aleate tonn, pr reformn zgjedhore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.849Z

Brae: N 2009 PS e vetme n zgjedhje

Nnkryetari i Grupit Kuvendor Socialist, Erion Brae, ka deklaruar pr mediat se Partia q ai prfaqson do t dal e vetme n zgjedhjet parlamentare t vitin 2009, ndrsa pr koalicione te mundshme do t flitet pas prfundimit t tyre. Propozimet e LSI-s, q ne e konsiderojm nj aleate tonn, pr reformn zgjedhore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.848Z

PS, Brae: Pjesmarrja e Berishs n Bukuresht e padobishme

Nnkryetari i Grupit Kuvendor Socialist Erion Brae ka deklaruar para mediave se nesr Partia q ai prfaqson do t pres n seancn plenare t Kuvendit raportin me shkrim t Kryeministrit Sali Berisha pr tragjedin e Grdecit. Pjesmarrja e tij n Samitin e NATO-s n Bukuresht sht e padobishme, u shpreh Brae.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.841Z

Brae sulmon KESH-in pr faturat ofrofe

Nnkryetari i grupit parlamentar t Partis Socialiste Erion Brae, i ka konsideruar faturat aforfe t paligjshme. Rritja e mimit t energjis elektrike sipas tij sht nj tjetr vjedhje e madhe ndaj shqiptarve. N nj deklarat pr shtyp, Brae u shpreh se faturimi aforfe sht grabitje e dyfisht. Sipas tij, ndaj q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama