Rezultate te kerkimit per termin: +Erion +Veliajt

Total: 1410
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.463Z

Duma: Skema e Erion Veliajt për përfitime

Tiranë - Partia Demokratike duket se e ka përqendruar aksionin politik të saj të këtyre ditëve kundër ministrit Erion Veliaj. Për të disatën ditë me radhë, demokratët u thonë qytetarëve se ministri në fjalë zhvilloi një aferë prej 394 milionë lekësh. Grida Duma tha se shuma u d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.257Z

Rikonstruksioni i Erion Veliajt

Veliaj aktivist vs Veliajt që qeveris Tiranën. Si po ndryshon profili i kryebashkiakut prej aktivistit, në njeriun shenjestër të protestave dhe çfarë do të thotë kjo për të ardhmen e tij politike Erion Veliaj sapo kishte marrë detyrën e ministrit kur i tha gazetarit të Foreign Policy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.358Z

Bashkia sqaron vizitën e Erion Veliajt në Sri Lanka

Përmes një deklarate për mediat, Bashkia e Tiranës ka sqaruar arsyet e vizitës së kryebashkiakut në Sri Lanka. Zyra e shtypit bën të ditur se kryetari i Bashkisë së Tiranës ka udhëtuar me fluturimin e fundit për të përfaqësuar Tiranën në një nga forumet më të rëndësishme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.186Z

PD Neser nis zbatimin gjoba korruptive e Erion Veliajt

Transmetuar me 31012016 - 1351 Tirane 31 janar 2016 NOAal - Partia Demokratike ka akuzuar Erion Veliajn per korrupsion ne lidhje me rritjen e cmimit te biletes per transportin publik Ne nje deklarate per mediat keshilltarja ne Bashki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.256Z

Karnavalet e Erion Veliajt

MARK MARKU Erion Veliaj e ka lënë përkohësisht "punën" për betonimin e Parkut të Liqenit dhe u është kthyer protestave. Ka hequr dorë nga posti i kryetarit të Bashkisë për t'iu kthyer postit të kryetarit të "Mjaftit". Vetëm se këtë radhë "protestuesit" e tij ndryshojnë shumë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.931Z

Vidhet banesa e Erion Veliajt, autorët marrin dy laptop-ë dhe bizhuteri

Banesa e Sekretarit për Rininë dhe Emigracionin pranë Partisë Socialiste, Erion Veliaj, është vjedhur të premten. Lajmin e bën të ditur e përditshmja Panorama. Banesa, ku Veliaj jeton me juristen Ajola Xoxa, ndodhet në rrugën Hoxha Tahsin, në katin e fundit të një pal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.365Z

Takimi i lamtumires si minister i Erion Veliajt

brbrKandidati i mazhorances per Bashkine e Tiranes ashtu edhe sic e paralajmeroi dite me pare zgjodhi kete te enjte per ti dhene lamtumiren me stafit me te cilin punoi per afro dy vite ne krye te Ministrise se Mireqenies Sociale Erion Veliaj i konsideroi keto vite si nje sfide te madhe per te dhe pe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama