Rezultate te kerkimit per termin: +Erion +Veliajt

Total: 1410
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.439Z

Erion Veliaj i shkruan Bashës: Invalidët të udhëtojnë falas

Pas debatit të krijuar ditët e fundit mbi udhëtimin falas të invalidëve të punës me mjetet e transportit qytetas privat, ministri i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Erion Veliaj, ka reaguar me një letër për kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha, dhe disa drejtuesve vendorë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.498Z

Një grua godet me shpullë Erion Veliajn

Kryebashkiaku Erion Veliaj është goditur me shpullë në zyrën e tij. Sipas informacioneve të Newsbomb, një grua e shkarkuar nga puna, ka hyrë në zyrën e tij dhe e ka goditur me shpullë, por Portali ALbeu.com nuk ka arritur ta konfirmojë k&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.660Z

Sindroma e tradhtise qe po shoqeron para-karrieren politike te Erion Veliajt

25-09-2010 / Nga Shqipe Xoxi Tradhtia e dyte e Erion Velise eshte konsumuar perpara nje kamere televizive ku ai u rrefye per gjestin e doreheqjes nga G99. Tradhtia e pare ne politike u konsumua kur ai u largua me turp nga OJQ-ja radikale e majte Mjaft. Sidozot natyrshem lind pyetja a quhet amo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.933Z

Lëvizja e Veliajt? Të majtët, mes indiferentizmit dhe mbështetjes

Lëvizja qytetare e ish-drejtuesit të "Mjaft"-it, Erion Veliaj, duket se ka gjetur të papërgatitur opozitarët. Drejtuesit e partive të vogla të së majtës japin deklarata të ndryshme që variojnë nga indiferentizmi te mbështetja për krijimin e kësaj partie të re. Ashtu sikurse ka premtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.487Z

Berisha ofendon bashkëshorten e Veliajt. Meta e përjashton 10 ditë nga Kuvendi

Përpos akuzave ndaj deputetëve të mazhorancës si të lidhur me krimin apo trafikun e drogës, ish-kryeministri Sali Berisha gjatë deklaratave të sotme në kuvend ka degjeneruar në fjalorin përdorur duke lëshuar fyerje personale ndaj bashkëshortes së ministrit të mirëqenies sociale, Erio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.549Z

Shkarkohet polici i gjobës së famshme, Bozdo: Hakmarrje e Veliajt

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj ka pushuar nga puna punonjësin e Policisë Bashkiake, Besmir Karaj, i cili u bë i njohur për shkak të gjobës ndaj Partisë Demokratike. Reila Bozdo. anëtare e Këshillit Bashkiak të Tiranës thotë se, kjo është një hakmarrje e Veliaj pasi "Kara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.363Z

Këshilltarët e PD: Paketa fiskale e Veliajt është e paligjshme

Këshilltarët e PD në Bashkinë e Tiranës deklaruan sot se paketa fiskale e Erion Veliajt është e paligjshme. Ata kërkuan mbledhje urgjente të Këshillit Bashkiak. Çdo ndryshim i paketës fiskale duhet bërë në mënyrë ligjore në mbledhjen e Këshillit Bashkiak. Gjithashtu, këshilltarë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama