Rezultate te kerkimit per termin: +Erion +Veliajt

Total: 1410
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.186Z

PD Neser nis zbatimin gjoba korruptive e Erion Veliajt

Transmetuar me 31012016 - 1351 Tirane 31 janar 2016 NOAal - Partia Demokratike ka akuzuar Erion Veliajn per korrupsion ne lidhje me rritjen e cmimit te biletes per transportin publik Ne nje deklarate per mediat keshilltarja ne Bashki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.256Z

Karnavalet e Erion Veliajt

MARK MARKU Erion Veliaj e ka lënë përkohësisht "punën" për betonimin e Parkut të Liqenit dhe u është kthyer protestave. Ka hequr dorë nga posti i kryetarit të Bashkisë për t'iu kthyer postit të kryetarit të "Mjaftit". Vetëm se këtë radhë "protestuesit" e tij ndryshojnë shumë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.931Z

Vidhet banesa e Erion Veliajt, autorët marrin dy laptop-ë dhe bizhuteri

Banesa e Sekretarit për Rininë dhe Emigracionin pranë Partisë Socialiste, Erion Veliaj, është vjedhur të premten. Lajmin e bën të ditur e përditshmja Panorama. Banesa, ku Veliaj jeton me juristen Ajola Xoxa, ndodhet në rrugën Hoxha Tahsin, në katin e fundit të një pal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.365Z

Takimi i lamtumires si minister i Erion Veliajt

brbrKandidati i mazhorances per Bashkine e Tiranes ashtu edhe sic e paralajmeroi dite me pare zgjodhi kete te enjte per ti dhene lamtumiren me stafit me te cilin punoi per afro dy vite ne krye te Ministrise se Mireqenies Sociale Erion Veliaj i konsideroi keto vite si nje sfide te madhe per te dhe pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.518Z

Plotësohet dosja hetimore e abuzimeve dhe e evazionit fiskal të Erion Veliajt

Prokuroria fillon investigimin dhe verifikimin e denoncimeve të kreut të Lëvizjes “Zgjohu”Avokati Altin Goxhak, kreu i Lëvizjes qytetare “Zgjohu”, ka depozituar dje në Prokurorinë e Rrethit të Tiranës pjesën e dytë të dëshmisë me shkrim në lidhje me evazionin fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.190Z

SONDAZHI: Çfarë mendojnë kryeqytetasit, për punën e Erion Veliajt?

Javanews zhvilloi në fund të shtatorit, në bashkëpunim me Dr. Eduard Zaloshnjën, një sondazh telefonik në territorin e Bashkisë së Tiranës. Anketimi u krye me 1000 banorë me të drejtë vote në Tiranë, të përzgjedhur në mënyrë krejt rastësore. Maksimumi i marzhit të gabimit st

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.640Z

Gruaja e Erion Veliajt, Ajola, specialiste e pastrimit të parave

Jo vetëm në punishten e Zhanazhvilit, i ndjekur në Rumani për prostitucion e pastrim parash, por Ajola Xoxa shfaqet si specialiste edhe në dosjen që Prokuroria e Shtetit ka dorëzuar në gjykatë, ku akuzon pronarin e "Agon Channel" se ka pastruar para. Pikërisht në çështjen gjyqëso

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama