Rezultate te kerkimit per termin: +Erion +Veliajt

Total: 1410
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.365Z

Takimi i lamtumires si minister i Erion Veliajt

brbrKandidati i mazhorances per Bashkine e Tiranes ashtu edhe sic e paralajmeroi dite me pare zgjodhi kete te enjte per ti dhene lamtumiren me stafit me te cilin punoi per afro dy vite ne krye te Ministrise se Mireqenies Sociale Erion Veliaj i konsideroi keto vite si nje sfide te madhe per te dhe pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.518Z

Plotësohet dosja hetimore e abuzimeve dhe e evazionit fiskal të Erion Veliajt

Prokuroria fillon investigimin dhe verifikimin e denoncimeve të kreut të Lëvizjes “Zgjohu”Avokati Altin Goxhak, kreu i Lëvizjes qytetare “Zgjohu”, ka depozituar dje në Prokurorinë e Rrethit të Tiranës pjesën e dytë të dëshmisë me shkrim në lidhje me evazionin fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.190Z

SONDAZHI: Çfarë mendojnë kryeqytetasit, për punën e Erion Veliajt?

Javanews zhvilloi në fund të shtatorit, në bashkëpunim me Dr. Eduard Zaloshnjën, një sondazh telefonik në territorin e Bashkisë së Tiranës. Anketimi u krye me 1000 banorë me të drejtë vote në Tiranë, të përzgjedhur në mënyrë krejt rastësore. Maksimumi i marzhit të gabimit st

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.640Z

Gruaja e Erion Veliajt, Ajola, specialiste e pastrimit të parave

Jo vetëm në punishten e Zhanazhvilit, i ndjekur në Rumani për prostitucion e pastrim parash, por Ajola Xoxa shfaqet si specialiste edhe në dosjen që Prokuroria e Shtetit ka dorëzuar në gjykatë, ku akuzon pronarin e "Agon Channel" se ka pastruar para. Pikërisht në çështjen gjyqëso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.930Z

Pasardhës i Edi Ramës? Ja përgjigja e Erion Veliajt

"Nuk kam asnjë ambicie përvec se të drejtoj Tiranën. Edi po bën një punë fantastike si kryeministër."- është ky komenti i Erjon Veliajt ndaj pyetjes së gazetarit Çim Peka nëse është ai pasardhësi i Edi Ramës në PS. Por më pas Veliaj shtoi një tjetër fjali që tregon se rea

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.522Z

Pas Ramës, Ilir Meta i "heq veshin" edhe Erion Veliajt

Ilir Meta tregoi edhe ne keshillin bashkiak të Tiranës se pa LSI partia socialiste është e bllokuar.Dhe jo vetëm në kryeqytet, por në të gjitha bashkitë e vendit. Për dy orë me rradhë, Erion Veliajt iu desh të negociojë me anëtarët e Këshillit Bashkiak të LSI. Aleatët i erdhë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.609Z

Berisha: Ja vila 600 mijë euro e Erion Veliajt

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sot ndërtimin e një vile luksoze të çiftit Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa. Përmes një postimi në rrjetet sociale, ku ka publikuar edhe dokumentet e ndërtimit të vilës, Berisha thkeson se kjo vilë luksoze në Mullet, kap një shifër prej rreth 6

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama