Rezultate te kerkimit per termin: +Erion +Veliajt

Total: 1410
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.190Z

SONDAZHI: Çfarë mendojnë kryeqytetasit, për punën e Erion Veliajt?

Javanews zhvilloi në fund të shtatorit, në bashkëpunim me Dr. Eduard Zaloshnjën, një sondazh telefonik në territorin e Bashkisë së Tiranës. Anketimi u krye me 1000 banorë me të drejtë vote në Tiranë, të përzgjedhur në mënyrë krejt rastësore. Maksimumi i marzhit të gabimit st

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.640Z

Gruaja e Erion Veliajt, Ajola, specialiste e pastrimit të parave

Jo vetëm në punishten e Zhanazhvilit, i ndjekur në Rumani për prostitucion e pastrim parash, por Ajola Xoxa shfaqet si specialiste edhe në dosjen që Prokuroria e Shtetit ka dorëzuar në gjykatë, ku akuzon pronarin e "Agon Channel" se ka pastruar para. Pikërisht në çështjen gjyqëso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.930Z

Pasardhës i Edi Ramës? Ja përgjigja e Erion Veliajt

"Nuk kam asnjë ambicie përvec se të drejtoj Tiranën. Edi po bën një punë fantastike si kryeministër."- është ky komenti i Erjon Veliajt ndaj pyetjes së gazetarit Çim Peka nëse është ai pasardhësi i Edi Ramës në PS. Por më pas Veliaj shtoi një tjetër fjali që tregon se rea

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.522Z

Pas Ramës, Ilir Meta i "heq veshin" edhe Erion Veliajt

Ilir Meta tregoi edhe ne keshillin bashkiak të Tiranës se pa LSI partia socialiste është e bllokuar.Dhe jo vetëm në kryeqytet, por në të gjitha bashkitë e vendit. Për dy orë me rradhë, Erion Veliajt iu desh të negociojë me anëtarët e Këshillit Bashkiak të LSI. Aleatët i erdhë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.609Z

Berisha: Ja vila 600 mijë euro e Erion Veliajt

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sot ndërtimin e një vile luksoze të çiftit Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa. Përmes një postimi në rrjetet sociale, ku ka publikuar edhe dokumentet e ndërtimit të vilës, Berisha thkeson se kjo vilë luksoze në Mullet, kap një shifër prej rreth 6

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.852Z

Evazioni fiskal i Erion Veliajt nëpërmjet bizneseve në të zezë të vëllait të tij

Milionat e munguara në arkën e shtetit, si kreu i G 99 ngriti biznese të paligjshme dhe faturoi qindra miliona lekë të “Mjaft”, PS-së etjShkeljet e rënda të ligjit dhe evazioni fiskal i Erion Veliajt, janë realizuar nëpërmjet bizneseve të vëllait të tij Arbër Veliaj.Pas fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.891Z

Shkarkimi i ministrave/ Rama largoi rivalët e Erion Veliajt

Deputeti i PD-së Astrit Patozi ka komentuar lëvizjet e fundit brenda maxhorancës dhe paralajmërimin për shkarkimin e 4 ministrave, midis tyre Saimir Tahirin. Nëpërmjet një shënimi në Facebook, Patozi shkruan se Edi Rama pastroi me këtë rast të gjitha ferrat, që i shponin këmbët Erion

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama