Rezultate te kerkimit per termin: +Ervin +Salianji

Meta: total 658 / total_found 658 / time 0.000 / keyword[0] ervin / docs[0] 9622 / hits[0] 13491 / keyword[1] salianji / docs[1] 958 / hits[1] 2110 /
Do vritesh me snajper, nisin verifikimet për kërcënimin ndaj deputetit
  • 2018-11-21

Do vritesh me snajper, nisin verifikimet për kërcënimin ndaj deputetit

Do të vritesh me snajper, është një nga fjalët kërcënuese që i është drejtuar  deputetit demokrat Ervis Salianji. pak ditë më parë, në kulmin e shpërthimit të çështjes Dako dhe daljen e përgjimeve të prokurorisë për të pas operacionit Vol-vo4. Letra mban datën  31 tetor 201

Kandidati i PD për Tiranën? Ja përgjigja e Salianjit për sfidën me Veliajn
  • 2018-11-19

Kandidati i PD për Tiranën? Ja përgjigja e Salianjit për sfidën me Veliajn

Zgjedhjet lokale janë duke afruar, e partitë politike janë duke identifikuar kandidatët të cilët do të garojnë në bashkitë e vendit. I ftuar në studion e Top Talk, deputeti i PD, Ervin Salinji u pyet rreth strategjisë që ka PD për zgjedhjen e kandidatëve për zgjedhjet lokale, nisur e

Dosja 339, PD: Ja si përfitonte krimi nga Vangjush Dako
  • 2018-11-11

Dosja 339, PD: Ja si përfitonte krimi nga Vangjush Dako

Dosja 339 ka faktuar përtej çdo dyshimi se Vangjush Dako, në bashkëpunim me bandën e Avdylajve ka kryer krimin elektoral të blerjes së votave në qarkun e Durrësit. Është kjo deklarata e bërë ditën e sotme nga deputeti demokrat Ervin Salianji. Ai thotë se përgjimet e dosjes 339, një

PD: Dako shpërbleu me pasuri kriminelët. Reagon Gjushi!
  • 2018-10-31

PD: Dako shpërbleu me pasuri kriminelët. Reagon Gjushi!

PD-ja nëpërmjet deputetit demokrat Ervin Salianji, ka denoncuar me emra sot, personat e inkriminuar që janë shpërblyer me pasuri dhe poste nga kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako. Përgjimet në dosjen 339 tregojnë se Vangjush Dako i ka shpërblyer me pasuri kriminelët në Durrës. Ai ë

Salianji-Bushatit: Sa herë je takuar me Bajrot?!
  • 2018-10-29

Salianji-Bushatit: Sa herë je takuar me Bajrot?!

Deputeti demokrat, Ervin Salianji i ka kërkuar ministrit të Jashtëm, Ditmir Bushati që tu tregojë shqiptarëve se çfarë e lidh atë dhe Edi Ramën me bandën e Bajrajve në Shkodër. Me anë të një postimi në Facebook, Salianji ka publikuar edhe njëherë pyetjet që PD i ka bërë Bushat

No Pic available
  • 2018-10-26

Babalja, dosja transferohet në Prokurorinë e Tiranës

Pas një seri marrjesh në pyetje për audiopërgjimin Babalja, Prokuroria e Krimeve të Rënda vendosi që të gjithë dosjen tia transferojë Prokurorisë së Tiranës për shkak se vepra penale nuk cilësohet krim i rendë. Prokuroria e Krimeve të Rënda hoqi dorë nga hetimi i mëtejshëm i do

Vettingu në politikë, Salianji: Mos bëni teatër me qytetarët
  • 2018-10-26

Vettingu në politikë, Salianji: Mos bëni teatër me qytetarët

Deputeti demokrat Ervin Salianji, i vetmi përfaqësues i opozitës në mbledhjen e sotme të Këshillit të Legjislacionit për vetingun në politikë, ku u mbajt seanca dëgjimore me përfaqësuesit e biznesit, kërkoi përshpejtimin e procedurës. Ai tha është e qartë se mazhoranca nuk e do ve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama