Rezultate te kerkimit per termin: +Ervin +Salianji

Total: 663
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.367Z

Zgjedhjet për FRPD-në, rezultati i Vlorës /Ervin Salianji shpallet fitues me 310 vota

Kandidatët për kreun e FRPD-së; Enri Ceno, Ervin Salianji, Greta Koçi, Oriela Nebijaj, Lisandër Hoxha dhe Belind Këlliçi. Ervin Salianji është kandidati fitues në qytetin e Vlorës, për kreun e Forumit Rinor Demokratik. Gjatë ditës së djeshme janë zhvilluar zgjedhjet e p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.324Z

A është Ervin Salianji don zhuan?

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji është i ftuari i parë në taksinë e Rudinë Dembacaj në Mos i fol shoferit. Moderatorja Rudina bëri të qartë se ai është beqar dhe tregoi se qarkullojnë fjalë se ai është don zhuan. Çështë kjo don zhuan? Kush ma var mua? Cështë ky mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.109Z

Ervin Salianji: Kriminelët e qeverisë në administratë po mbjellin mjerim në familjet shqiptare

U ndërpritet asistenca ekonomike për fëmijët me autizëm, familjarët i drejtohen për ndihmë Opozitës Qeveria ua ka ndërprerë asistencën ekomomike pasi ua ka quajtur pasuri zotërimin e një televizori të vjetër, ndërkohë që fëmijët e tyre dhe ata vetë kanë nevojë për i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.461Z

Babalja, Prokuroria merr nën hetim deputetin Ervin Salianji

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka reaguar pas videos së publikuar nga deputeti i PD, Ervin Salianji, ku shfaqet Fredi Alizotaj, kunati i Albert Veliut i njohur si Babalja në lidhje me audio-përgjimin. Nëpërmjet një deklarate për shtyp Krimet e Rënda bëjnë me dije se Alizoti është shoqë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.327Z

Ja cilët janë deputetët që nuk duron dot Ervin Salianji

Ervin Salianji, deputeti që ka katër vite që i ka hyrë botës së politikë, në emisionin Mos i fol shoferit ka folur rreth karrierës dhe jetës së tij private.  Ndër të gjitha, ai u pyet për deputetët që nuk i honeps dot. Ka shumë. Nëse do ta nisja besoj se nuk do arrinim dot në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.489Z

Ervin Salianji: Kultivuesit e kanabisit në Tepelenë shfrytëzojnë dhe dhunojnë banorët

"Puna e Policisë së Shtetit, e ministrit të Brendshëm dhe e kryeministrit sepse fijet janë deri tek Rama, gjatë kësaj periudhe ka qenë marrja e 30% e çdo rrënjë kanabis të mbjellë" Sekretari për aksionin qytetar në Partinë Demokratike, Ervin Salianji ka treguar në studion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.868Z

Ervin Salianji: Proporcionalisht, Opozita ka fituar 15 deputetë, edhe pse pati zgjedhje jo të lira

Zgjedhjet e 21 Qershorit/ Statistikat nxjerrin në ngritje Partinë Demokratike Për Opozitën zgjedhjet e 21 Qershorit rezultuan me rritje në krahasim nga zgjedhjet e vitit 2013. Shefi në Departamentin për të Drejtat e Njeriut në PD, Ervin Salianji ka thënë se pavarësisht presionit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama