Rezultate te kerkimit per termin: +Ervin +Salianji

Meta: total 658 / total_found 658 / time 0.000 / keyword[0] ervin / docs[0] 9622 / hits[0] 13491 / keyword[1] salianji / docs[1] 958 / hits[1] 2110 /
PS, ja anëtarët e rinj të Asamblesë Kombëtare
  • 2011-11-10

PS, ja anëtarët e rinj të Asamblesë Kombëtare

Partia Socialiste bëri publikë emrat e përzgjedhur në Kogresin e së shtunës për të qenë pjesë e forumit të lartë drejtues të saj. Në një deklaratë për mediat, Besnik Baraj paraqiti listën e plotë të 120 anëtarëve të rinj të Asamblesë Socialiste, ku 80 do të jenë burra dhe

No Pic available
  • 2011-11-07

Prurjet e reja dhe rikthimi i “te vjeterve” ne Asamble

Zgjedhja e kandidateve per Asamblene Kombetare e Partise Socialiste vec nje procesi rifreskimi te strukturave eshte dhe nje nisme e kreut te PS-se per te korrigjuar gabimet qe ka bere gjate 6 viteve te drejtimit te PS-se. Nje pjese e emrave te futur ne gare, bejne pjese ne grupin e politikaneve qe p

No Pic available
  • 2011-07-28

Diplomimi, UET çon në vjeshtë qindra studentë

“Cilësia na diferencon”, ka qenë slogani i Universitetit Europian të Tiranës, por këtë vit është kthyer në parim. Numri i studentëve që janë diplomuar mbrëmë në sallën e Teatrit Kombëtar ka qenë disa herë më i ulët se numri i atyre që kanë hyrë në provime. Cilës

No Pic available
  • 2011-07-25

Basha, sot betimi si kryebashkiak

Këshilli Bashkiak i Tiranës, i dalë nga zgjedhjet e tetë majit, do të zhvillojë sot mbledhjen e parë ku do të betohet edhe kryetari i ri i Bashkisë, Lulzim Basha. Mbledhja e thirrur nga sekretari i Këshillit Bashkiak, Vladimir Gjoni, do të nisë në orën 10:00. Megjithëse e para që nga

No Pic available
  • 2011-07-05

Tirana, gati shpallja e emrave për Këshillin

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve pritet të ndajë mandatet në Këshillin Bashkiak të Tiranës, ku koalicioni i djathtë ka fituar shumicën.Në përfundim të afatit treditor të ankimimit të rezultatit përfundimtar, administrata e KQZ-së ka bërë gati materialin, i cili do t’u shpërndah

No Pic available
  • 2011-07-01

KQZ miraton Keshillin Bashkiak te Tiranes Rozeta Rapushi

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve miraton tabelen perfundimtare te rezultatit per Keshillin Bashakiak te Tiranes. Pas dy dite diskutimesh dhe korrigjimesh te kesaj tabele, KQZ miratoi dje me 4 vota pro dhe 2 kunder, tabelen perfundimtare qe i hap rrugen ndarjes se mandateve per keshilltaret e Bashkise

No Pic available
  • 2008-10-03

DEKRET PËR LEJIM LËNIE TË SHTETËSISË SHQIPTARE NR. 5741.

D E K R E T PËR LEJIM LËNIE TË SHTETËSISË SHQIPTARE Në mbështetje të nenit 92, pika “c”, të Kushtetutës, të neneve 15, 19 dhe 20 të ligjit nr. 8389, datë 05.08.1998, “Për shtetësinë shqiptare”, bazuar edhe në propozimin e Ministrit të Brendshëm, D E K R E T O J Neni

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama