Rezultate te kerkimit per termin: +Esht

Meta: total 1000 / total_found 9246 / time 0.004 / keyword[0] esht / docs[0] 9246 / hits[0] 12221 /
Si u dekonspirua Rruga e Gabuar? Ardi Veliu pagoi ata që i rrëmbyen babain
  • 2019-02-06

Si u dekonspirua Rruga e Gabuar? Ardi Veliu pagoi ata që i rrëmbyen babain

Pak ditë më parë policia e shtetit godit një rrjet të trafikut të qenieve njerëzore duke çuar pas hekurave 36 persona, të cilët falsifikonin dokumente për të bërë të mundur lëvizjen drejt BE-së, SHBA-ve dhe Mbretërisë së Bashkuar. Por pavarësisht suksesit të policisë, mediat z

Kalmari prezanton Fidan Alitin, firmos për 4 vjet
  • 2019-02-04

Kalmari prezanton Fidan Alitin, firmos për 4 vjet

Fidan Aliti është zyrtarizuar te Kalmari në Suedi. Pasi kaloi me sukses vizitat mjekësore, ish-mbrojtësi i Skënderbeut firmosi një kontratë 4-vjeçare. Eshtë gjithçka shumë bukur. Jam gati dhe i lumtur që ndodhem këtu. Mezi pres të bashkohem me shokët e skuadrës. Dua të falënderoj

Flet drejtori Andi Ballta: ABI Bank, investimi më i madh amerikan në Shqipëri
  • 2019-02-04

Flet drejtori Andi Ballta: ABI Bank, investimi më i madh amerikan në Shqipëri

ABI Bank ka qenë kryefjala e diskursit politik të drejtuesve më të lartë të opozitës në akuzat që kanë hedhur në drejtim të kryeministrit Edi Rama gjatë javës që lamë pas. Lidhja e kësaj banke me Linda Ramën, bashkëshorten e kryeministrit, ka qenë gjithmonë objekt sulmesh nga PD

No Pic available
  • 2019-01-31

Ndalohet dentisti i burgut, kishte fshehur celular në

Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm në Burgje ka ndaluar shtetasin Alfri Hasan Kulla, 50 vjeç, me detyrë stomatolog në Institucionin e Ekzekutimit të Vuajtjes së Vendimeve Penale Peqin, pasi dyshohet ka konsumuar elementë të veprës penale “Futja ose mbajtja e sendeve të ndaluar në

21 JANARI, ALIBIA QË I DUHET HEQUR EDI RAMËS
  • 2019-01-23

21 JANARI, ALIBIA QË I DUHET HEQUR EDI RAMËS

Nga Andi BUSHATI Ky përvjetor i 21 janarit tregoi shumë për debatin i cili ndau në dysh Shqipërinë tetë vite më parë. Qoftë edhe një sy i pavëmendshëm e kishte të lehtë të shikonte se të gjithë ata që ishin me opozitën e djeshme, i kushtuan vend të madh përkujtimit të kësaj n

No Pic available
  • 2019-01-20

Dortmundi blindon fenomenin britanik Jadon Sancho

Shitja e Pulisiç te Chelsea ka mbyllur përfundimisht çdo mundësi largimi të talentit tjetër, Jadon Sancho nga Borussia Dortmund. Eshtë drejtori sportiv i klubit, Michael Zorc ai që siguron tifozët për qëndrimin e talentit anglez për të cilin në Premier League janë gati të bëjnë çm

CILAT JANË MESAZHET POLITIKE TË PUTINIT NË BEOGRAD?
  • 2019-01-18

CILAT JANË MESAZHET POLITIKE TË PUTINIT NË BEOGRAD?

Nga Enver BYTYÇI Më 16 tetor të vitit 2014 Vladimir Putin vizitoi për herë të fundit Beogradin, ndërkohë që në muret e kryeqytetit serb shkruheshin aso kohe bilbordet me logon: Vladimmir, shpëtojë Serbinë! Vizita e sotme e tij eshtë e dyta në këtë pesëvjeçar, ndërsa serbët e kon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama