Rezultate te kerkimit per termin: +Esht

Meta: total 1000 / total_found 9246 / time 0.004 / keyword[0] esht / docs[0] 9246 / hits[0] 12221 /
Ish e dashura po e rrjep, Maradona: Do tia pres
  • 2019-01-18

Ish e dashura po e rrjep, Maradona: Do tia pres

Vetëm pak ditë më parë nga Argjentina erdhi lajmi se Diego Armando Maradona i kishte dhënë fund lidhjes me të dashurën e tij, Rocio Oliva. Së fundmi, El pibe de Oro, ndërhyri në lidhje direkte me një emision televiziv në Argjeninë, lu lëshoi vrer ndaj ish-partneres së tij, që kërko

No Pic available
  • 2019-01-13

KUFIRI KOSOVË-SHQIPËRI, BASHKIM APO LEHTËSIM I PROCEDURAVE?

Njohësit e çështjeve të Ballkanit thonë se moszgjidhja e problemit të Kosovës e Serbisë ka filluar të japë efektet e para të dështimit të iniciativave rajonale. Kosova e Shqipëria synojnë që të heqin barrierat kufitare. Kosova dhe Shqipëria synojnë ta heqin kufirin ndërmjet dy ve

No Pic available
  • 2019-01-13

KOSOVË-SHQIPËRI, BASHKIM APO LEHTËSIM I PROCEDURAVE?

Njohësit e çështjeve të Ballkanit thonë se moszgjidhja e problemit të Kosovës e Serbisë ka filluar të japë efektet e para të dështimit të iniciativave rajonale. Kosova e Shqipëria synojnë që të heqin barrierat kufitare. Kosova dhe Shqipëria synojnë ta heqin kufirin ndërmjet dy ve

No Pic available
  • 2019-01-04

Alizoti : Një festë ngjyrash

Ngjyra blu, jeshile, të kuqe, okër, një festë ngjyrash: imazhe bregdetare, aq të dashura për artistin që është rritur në Vlorë, buzë ujrave, që dhe në këto vite të hirta ka ende spërkatjen e dallgëve dhe gjurmët e erërave detare që e kanë përkundur që fëmijë. Një artist f

Zgjidhje të mira për Vitin e Ri? Disa janë të arritshme
  • 2019-01-04

Zgjidhje të mira për Vitin e Ri? Disa janë të arritshme

Një vështrim i shkurtër i gjërave për të bërë në vitin 2019, për veten dhe të tjerët Dikur ishin shumë në modë: në listën e gjërave të mira për tu bërë në Vitin e Ri renditen shumë dëshira, si për shembull: si të ndjekim rregullisht palestrën, të mësojmë anglisht më m

FIFA kundër Botërorit të Klubeve: Nuk i hyn në punë askujt!
  • 2019-01-02

FIFA kundër Botërorit të Klubeve: Nuk i hyn në punë askujt!

Vetëm disa javë më parë, Real Madridi fitoi për herë të tretë radhazi Botërorin e Klubeve, duke mposhtur Al Ain në finale. Një ndeshje pa asnjë histori. Prandaj, ky kompeticion rrezikon të vihet në pikëpyetje. Eshtë zv.sekretari i FIFA-s, Zvonimir Boban, ai që në fjalën e tij në

Festë për ndërrimin e viteve, plagoset me armë 30-vjeçari në Fier (EMRI)
  • 2019-01-01

Festë për ndërrimin e viteve, plagoset me armë 30-vjeçari në Fier (EMRI)

Eshtë përgjakur që në nisje viti i ri 2019, pasi një 30-vjeçar nga Fieri mësohet se është plagosur me armë zjarri në këmbë. Policia dyshon se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti në një lokal ku po festohej nata e ndërrimit të viteve. I plagosur ka mbetur shtetasi Julian Serdani, i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama