Rezultate te kerkimit per termin: +Europ

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.464Z

Superkupa e Europës, Bayern Munchen vs Chelsea

Superkupa e Europës vendos përballë sonte në mbrëmje fituesit e Ligës së Kampioneve, Bayern Munich dhe atë të Ligës së Europës, Chelsea. Bavarezët e drejtuar tashmë nga Guardiola, do të kërkojnë hakmarrjen për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.066Z

Europë, mungon bora, nuk ka Kampionat të Skive

TIRANE-Resortet e skive në mbarë Europën po ndeshen me problemin e mungesës e borës- ndërkohë që në Francë është anuluar Kupa e Botës për ski. Resorti francez Val d’Isere u detyrua të braktisë këtë aktivi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.645Z

Diçka është kalbur në Europë

Eshtë një shuplakë në fytyrën e establishmentit europian. 30 % e vendeve në parlamentin europian të sapozgjedhur u shkojnë partive që janë kundër vetë projektit të Europës. Pra 6 % më shumë se në zgjedhjet e kaluara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.255Z

Besart Berisha: Do kthehem në Europë dhe Kombëtare

Besart Berisha është vënë në qendër të vëmendjes, jo vetëm për golat që po shënon, por edhe mundësinë e kthimit në Europë. “Është e vërtetë se kohën e fundit kam shënuar shumë gol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.152Z

A e kërcënon virusi Ebola Europën?

Risku që virusi Ebola të vijë në Europë është “ekstremisht i ulët”, por mundësia nuk duhet përjashtuar krejtësisht. Mjekët në laboratorin e Bashkimit Europian në Gueckedou po punojnë me testimin e mostrave të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.855Z

Skënderbeu dhe Kukësi:Spektakël në Europë

Pasi kanë festuar titullin e tretë radhazi, korçarët menjëherë kanë filluar të mendojnë për ndeshjet në Europë, teksa Skënderbeu do të luajë në Ligën e Kampioneve për të tretin vit rresht. Por nëse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.451Z

Rama: Shqipëria vendi më i korruptuar i Europës

TIRANË- Kryesocialisti Edi Rama ka reaguar në Twitter pas publikimit të indeksit të korrupsionit për vitin 2011-të nga Transparency International. Sipas tij, Shqipëria është vendi më i korruptuar në Europë, prandaj duhet një Rilindje S

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama