Rezultate te kerkimit per termin: +Europianin

Total: 1129
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.126Z

Fotogaleri+16/ Ludivine Kadri nxeh Europianin

Edhe pak ditë nis evenimenti më i rëndësishëm futbollistik i vitit, Euro 2016, ku për herë të parë është protagoniste edhe kombëtarja jonë. Deri në fërshëllimën e parë, vëmendja e mediave është zhvendosur tek plazhet franceze për të njohur kundërshtarët... dhe të dashurat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.074Z

Jurgen Uldedaj medalje bronxi ne europianin e boksit

0 brbr brbrJurgen Uldedaj ka fituar nje tjeter medalje ne aktivitetit nderkombetarebrbr brbrBoksieri 17 -vjecar eshte renditur i treti ne Europianin e te rinjve qe u zhvillua ne Zagrebbrbr brbrJurgen Uldedaj ka fituar medaljen e bonxit ne peshen deri ne 81 kilograme pas sfides se fituar me polakun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.111Z

Shqiperia gati per Europianin

Shqiperia gati per Europianin E premte 05 Prill 2013 1744 Shqiperia gati per EvropianinShqiperia eshte gati per te mirepritur Kampionatin Europian te Peshengritjes nga data 8 deri ne 14 prill ne pallatin e sportit asllan rusi ne Tirane Ne kete eveniment i pari i ketij lloji ne Shqiperi do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.230Z

Kombëtarja pritet me madhështi, Tirana feston Europianin 2016

Atmosfera në aeroport dhe në bulevard. Spektakli i “DigitAlb” ndez kryeqytetin e shqiptarëve Mariglen Mullai Kësaj radhe u dyndën të gjithë për të qenë të pranishëm në çastet kur kombëtarja shqiptare shkroi historinë e futbollit të saj. Rinasi u mbipopullua që h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.349Z

Ja çfarë ndodh kur zgjedh Europianin para të dashurës

Share Të fluturosh për të parë çerekfinalet e Euro 2012 apo të rrish në shtëpi e të festosh përvjetorin me të dashurën tënde? Ka qenë zgjidhje e vështirë kjo për Chris-in në Britani. Dhe mesa duket nuk ka bërë zgjedhjen e duhur. Pasi ai vendosi të shkonte të shihte ndeshjen m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.230Z

Deputetët shqiptarë, me çarter drejt Francës për Europianin

Kampionati Europian dhe pjesëmarrja në të për herë të parë e kombëtares tonë të futbollit ka rritur interesin e shqiptarëve, të cilët dy ditë më parë kishin mbushur pjesën dërmuese të stadiumit të Lensit, ku Shqipëria u ndesh me Zvicrën. Pjesë e tifozëve në shkallët e st

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.607Z

De Biasi enderron Europianin

0 brbr SSSAbrASS brbrGianni De Biasi po ben te enderroje Shqiperine per nje kualifikim te mundshem ne finalet e Euro 2016 Kombetarja ne klasifimimin e fundit te FIFA-s u vendos e 22 duke lene pas edhe Francen apo Danimarken Nje ecuri fantastike qe permendet edhe ne Itali Trajneri i Kuqezinjve eshte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama