Rezultate te kerkimit per termin: +Europianin

Total: 1129
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.446Z

Këln refuzon huazimin, Mavraj rrezikon Europianin

Klubi dëshiron të mbajë mbrojtësin, por si zëvendësues Riaftësimi nga dëmtimi që e la jashtë fushës së lojës për shtatë muaj nuk ka qenë fundi i mundimeve për Mërgim Mavrajn, i cili rrezikon seriozisht të humbasë një rol prej protagonisti në Euro 2016. Mbrojtësi ishte një tit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.719Z

PD TVSH genjeu per Europianin

brbrOpozita ka pershkallezuar akuzat ndaj Televizionit Publik Shqiptar i cili nuk transmeton ndeshjet e kampionatit evropian Anetari i Komisionit te Medias Luciano Boci ka publikuar procesverbalin e mbledhjes te 25 nentorit te vitit te kaluar ku drejtori i komanduar i asaj kohe i Televizionit Publik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.604Z

Juve, dëmtim i rëndë për Marchisio, humbet dhe Europianin

Dëmtimi i Claudio Marchisio-s në sfidën e shtëpisë me Palermon e spostoi në plan të dytë jehonën e suksesit 4-0 ndaj sicilianëve. Mesfushori bardhezi ka këputur ligamentin e gjurit të majtë e për rrjedhojë do të mungojë për një periudhë të gjatë, që do të thotë se do të hu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.111Z

Frikë te Shqipëria, Taulant Xhaka rrezikon Europianin

Taulant Xhaka ka pësuar një dëmtim në fundjavë, i cili rezultoi të ishte më shqetësues nga sa u mendua fillimisht. Pasi festoi titullin e 7-të radhazi kampion të Zvicrës, klubi i Bazelit njoftoi zyrtarisht se mesfushori shqiptar do të qëndrojë disa javë larg fushave, por pa specifi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.715Z

RTSH sqaron pse nuk e transmeton Europianin: Mund ta ndiqni në radio!

RTSH ka dhënë një sqarim përse nuk e transmeton Europianin e Francës. Televizion Publik thotë se nuk kishte mundësi financiare të blinte të drejtën për transmetimin e këtij kompeticioni. RTSH thotë se Europianin mund ta ndjekim në Radio Tirana Deklarata: RTSH sqaron edhe njëherë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.193Z

Godelli, medalje ari në Europianin rumun

Në kryeqytetin e Rumanisë, Bukuresht, po zhvillohet Kampionati Europian i të Rinjve dhe 23-vjeçarëve, në të cilin merr pjesë me 3 sportistë edhe Shqipëria. Dhe i pari që është ngjitur të martën në pedanë, ishte pikërisht Daniel Godelli, i cili ka konkurruar në kategorinë e peshë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.071Z

Joakim Lëv: Me lojtarët e Bajernit fitoj Europianin

Trajneri i Gjermanisë, Joakim Lëv, ka folur mbi ambiciet në Euro 2012-s duke u thurur elozhe bavarezëve, edhe pse e humbën finalen e Champions-it. Shvajnshtaiger ka qenë disi më i tronditur pas finales së Championist, por më premtoi se do ta justifikojë me ne dhe është gati të hedhë ha

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama