Rezultate te kerkimit per termin: +Evra

Total: 570
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.700Z

Hetohet incidenti Suarez-Evra

Federata angleze e Futbollit ka konfirmuar se do të hetojë deklaratën e mbrojtësit të Manchester Unitedit Patrice Evra se ishte fyer në baza racore nga sulmuesi i Liverpoolit, Luis Suarez. “Gjyqtari Andre Marriner është njoftuar për incidentin e ndodhur në fund të takimit dhe e ka ra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.759Z

Evra do të startojë kundër Liverpoolit

Sir Alex Ferguson pritet të aktivizojë Patrice Evran si titullar në përballjen e rrethit të katërt në FA Cup kundër Liverpoolit, të shtunën, në Anfield Road. Francezi pritet edhe të mbajë shiritin e kapitenit. United kthehet në Anfield për herë të parë prej kur Evra u përfshi në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.923Z

Evra: Kemi tradhtar në skuadër

Mbrojtësi i majtë i Francës, Patrice Evra, ka deklaruar se dikush është duke tentuar të shkatërrojë shpirtin e Francës në Botërorin, Afrika e Jugut 2010. "Problemi i Francës nuk është Anelka, por tradhtari është një nga ne. Ne duhet ta eliminojmë tradhtarin nga grupi, sepse ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.919Z

Evra deshiron me shume gola

Mbrojtesi i Manchester United Patrice Evra deshiron qe te vazhdoje te shenoje gola per klubin e tij pas te parit te shenuar ndaj Wiganit per tre vite e gjysme pa gol. Ka mbi tre vjet qe nga goli im i fundit. Kjo eshte arsyeja pse keni mundur te shihni gjithe ate hidherim ne gezimin e golit. Detyra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.751Z

Evra: Hakmarrje për vitin 2009

SHKRUAN: Jeton Selimi 26-05-2011 10:58Patris Evra këmbëngul se Mançester Junajtidi është në mision hakmarrjeje kundër Barcelonës, për të larguar makthin në Champions Laegue. Lojtari francez ishte pjesë e skuadrës së Junajtidit që u mund nga spanjollët në finalen e vitit 2009. Atë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.973Z

Arsen Venger injoron provokimet e Evra

Man. UTD-Arsenal Edhe pse nuk i ka pritur aspak mire provokimet e mbrojtesit te Mancester Junajtid Patris Evra trajneri i Arsenalit Arsen Venger ka vendosur ti injoroje ato. Ne prag te ndeshjes qe do te luhet te henen ne Olld Traford francezi i kishte cilesuar topcinjte si qesharake dhe nje ekip qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.111Z

Evra zyrtarisht tek Juventusi

Patrice Evra është zyrtarisht një lojtar i Juventusit. Mbrojtësi francez i krahut të majtë nënshkroi një kontratë 2-vjeçare me bardhezinjtë. Lajmi është konfirmuar edhe nga Manchester United. Ky i fundit arkëton menj&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama