Rezultate te kerkimit per termin: +Evropa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.169Z

PS Ajtyresa Evropa u hoqi vizat shqiptareve

Partia Socialiste iu kunderpergjigj diten e djeshme akuzave te bere nga Kryeministri Berisha ku theksoi se shqiptaret e dine se vizat i hoqi Evropa dhe se Shqiperia sipas saj mbeti e fundit. Vizat shqiptareve ua dha Evropa ndersa qeveria e votave te vjedhura na la te fundit ne Evrope. Evropa u d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.265Z

Evropa po ndahet

Me krizat krijohet një tendencë e re në Evropë: njerëzit në shtetet e reja të BE kërkojnë shpëtim në pozicione nacionale, konservatore dhe antiliberale, mendon Alexander Andreev. Një fantazmë po kalon nëpër Evropë - fantazma e konservatorizmit. BE kërcënon që të shpërbëh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.062Z

Rama: Evropa shqiptare!

Vlor (start)-Gjat nj takimi t organizuar n Vlor, kryetari i Partis Socialiste Edi Rama se ma ardhjen n pushtet t s majts, asnj shqiptar dhe shqiptare nuk do t detyrohet t marr detin me skaf, duke rrezikuar jetn. Kreu socialist tha se Evropa duhet t ndrtohet n Shqipri pr t gjith shqiptart. Ne jemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.267Z

Evropa Lige

Grupi A 21:05 Ajaks - D. Zagreb 21:05 Timisoara - Anderlekt Grupi B 21:05 Lile - Xhenoa 21:05 Valencia - S. Prage Grupi C 21:05 Selltik - Hamburg 21:05 H. Tel Aviv - R. Vjene Grupi D 21:05 Hertha - Herenven 21:05 Ventspilis - S. Lisbon Grupi E 21:05 CSKA - Bazel 21:05 Fulhem - R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.509Z

Evropa ime

Kam qenë shumë shumë e vogël, ndoshta dy-tri vjeç, teksa në xhamat e dritareve në dhomë tonë të vetme të banimit në qytetit "Studenti", përplaseshin britmat "Europë- Europë", "E duam Shqipërinë si Evropa". Ishte një ritual pothuajse i përditshëm. Europa kërkohej nga studentë, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.942Z

Evropa provinciale

05-11-2012 / Nga Joshka Fisher Ka ardhur vërtet koha që evropianët të heqin dorë nga provincializmi dhe të ndërmarrin një politikë të përbashkët të jashtme që e meriton emrin e tyre, si dhe që përfundimisht t&rsq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.786Z

Ndihmese shtepiake nga Evropa Lindore

Ne tavolinen e kuzhines eshte ulur nje cift i moshuar. Prane tyre qendron nje grua me supieren ne dore. Ajo hedh supen me brokoli ne pjatat e tyre u jep buke dhe dicka per te pire. Me ton miqesor ajo i pyet te moshuarit nese kane nevoje per dicka tjeter. Bildunterschrift Groszligansicht des Bildes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama