Rezultate te kerkimit per termin: +FOTO

Meta: total 1000 / total_found 77677 / time 0.030 / keyword[0] foto / docs[0] 77677 / hits[0] 105456 /
Ora e Tokës, qendra e Tiranës fik dritat për 60 minuta (Foto)
  • 2019-03-31

Ora e Tokës, qendra e Tiranës fik dritat për 60 minuta (Foto)

Qendra e Tiranës fiku mbrëmë dritat për 60 minuta, duke iu bashkuar qindra qyteteve në 187 shtete të botës në shenjë solidarizimi me Orën e Tokës, që synon rritjen e vëmendjes globale ndaj çështjeve mjedisore. I pranishëm në eventin e organizuar me këtë rast në sheshin Skënder

Shkodër/ Dy vëllezërit u vranë sa dolën nga banesa, autorët djegin Benz-in (FOTO)
  • 2019-03-30

Shkodër/ Dy vëllezërit u vranë sa dolën nga banesa, autorët djegin Benz-in (FOTO)

Astrit Bilali (majtas) dhe Ibrahim Bilali (djathtas) Dy vëllezërit, Astrit dhe Ibrahim Bilali u vranë mëngjesin e sotëm me armë zjarri, teksa dilnin nga banesa e tyre në zonën e Zooteknikës në Shkodër. Ata njihen si pronarë të resorit të kuajve në kryeqendrën e veriut, ndërsa djali

Shkodër/ Viktima  babai i ish-kampionit të boksit, pjesë e grupit Bajri (EMRAT)
  • 2019-03-30

Shkodër/ Viktima babai i ish-kampionit të boksit, pjesë e grupit Bajri (EMRAT)

Një nga viktimat e ngjarjes kriminale të ndodhur sot në lagjen e Zooteknikës në Shkodër është Astrit Bilali. Ai është babai i Asmer Bilalit, ish-kampionit të boksit me Vllazninë që u arrestua pak muaj më parë gjatë operacionit të FNSH në Shkodër për të goditur grupin kriminal Ba

Vlora zgjohet me shpërthim, tritol në një banesë (FOTO)
  • 2019-03-30

Vlora zgjohet me shpërthim, tritol në një banesë (FOTO)

Zgjimi duke parë automjete që digjen ose prej zhurmës së tritolit duket se është bërë rutinë në Vlorë, ku edhe sot është regjistruar një shpërthim. Mësohet se shpërthimi është dëgjuar në orën 01.00 të së shtunës në lagjen Rilindja. Lënda plasëse ishte vendosur pranë një

Sportet më të mira për të luftuar celulitin (Foto)
  • 2019-03-30

Sportet më të mira për të luftuar celulitin (Foto)

Jo të gjitha aktivitetet fizike janë po aq të efektshme për të luftuar celulitin: le të shohim se cilat janë ato më të mirat Pranvera është sezoni i vitit kur lufta kundër mbështetësve të urryer të celulitit nuk bëhet çerekfilli, duke pasur parasysh testin e kostos fatale: tani e d

Momenti i kapjes së një prej grabitësve të dyshuar në Tiranë (Foto)
  • 2019-03-29

Momenti i kapjes së një prej grabitësve të dyshuar në Tiranë (Foto)

Dalin detaje të tjera lidhur me grabitjen e ndodhur mëngjesin e sotëm në kryeqytet. Policia thotë se rreth orës 09:12, në rrugën e Barrikadave A. Sh., rreth 50 vjeç pronar i një pike këmbimi valutor, ka qenë duke lëvizur me motor. Ai është goditur me mjete të forta nga dy persona, t

Grida Duma, takim informal me ambasadorin e OSBE (Foto)
  • 2019-03-29

Grida Duma, takim informal me ambasadorin e OSBE (Foto)

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma është fotografuar sot teksa ka zhvilluar një takim informal me ambasadorin e OSBE-së, Bernard Borchard. Në fotot e mëposhtme, ish-deputetja e Partisw Demokratike shfaqet në një prej hoteleve të njohura të Tiranës, duke zhvilluar një takim informal me kr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama