Rezultate te kerkimit per termin: +FOTO

Meta: total 1000 / total_found 77677 / time 0.031 / keyword[0] foto / docs[0] 77677 / hits[0] 105456 /
Avioni Air Albania, PD: Edi Rama mashtron, na e bëri Lasgushin turk
  • 2018-09-15

Avioni Air Albania, PD: Edi Rama mashtron, na e bëri Lasgushin turk

Partia Demokratike ka denoncuar kryeministrin Edi Rama për mashtrim në lidhje me avionin “Air Albania”, i cili u ul dje për herë të parë në Rinas. Nëpërmjet një deklarate për shtyp, selia blu pretendon se nuk ka kompani të licencuar me këtë emër dhe nuk ka ende asnjë avio

Fiks Fare/ Eshtrat dalin në sipërfaqe, banorët i groposin vetë
  • 2018-09-15

Fiks Fare/ Eshtrat dalin në sipërfaqe, banorët i groposin vetë

Pas një denoncimi në redaksinë e emisionit Fiks Fare se në varrezat fshatit Biçukas të Divjakës eshtrat e të vdekurve kishin dal në sipërfaqe, grupi i xhirimit të emisionit investigativ udhëtoi drejt fshatit për të parë situatën nga afër. Fshatarët e zonës dërguan në redaksinë

Nis aksioni i madh i pastrimit në Tiranë (FOTO)
  • 2018-09-15

Nis aksioni i madh i pastrimit në Tiranë (FOTO)

Në Ditën Botërore të Pastrimit, qindra qytetarë si dhe punonjësit e ndërmarrjeve të pastrimit të kryeqytetit kanë filluar largimin e inerteve, por edhe të mbetjeve të tjera të ngurta si mobilie, goma, hekurishte. Një punë të mirë kanë bërë edhe administratorët e njësive bashkia

I shpëtoi 3 atentateve. Ja kush është bodygardi i plagosur në Sarandë (Foto)
  • 2018-09-15

I shpëtoi 3 atentateve. Ja kush është bodygardi i plagosur në Sarandë (Foto)

Arlin Lulushi Policia e Sarandë njoftoi sot zbardhjen e ngjarjes së ndodhur në një lokal në qytetin bregdetar, ku mbeti i plagosur bodyguardi, Arlin Lulushi. Policia thotë se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta dhe ka arrestuar kolegun e të plagosurit, Joan Buli, 36 vjeç, për Moskall

10 plazhet më të mrekullueshme dhe më të çuditshme! (Foto)
  • 2018-09-14

10 plazhet më të mrekullueshme dhe më të çuditshme! (Foto)

Ngjyra të pazakonta, shkëmbinj me forma të çuditshme dhe peizazhe pothuajse surreale: dhjetë vende të parajsës në katër qoshet e botës Megjithëse jemi në përfundim të saj, vera vazhdon të na japë skenarë të diellit dhe detit, të gjitha për tu dëshiruar dhe ëndërruar. Këtu jan

Mbante armë në lokal, në pranga 46-vjeçari
  • 2018-09-13

Mbante armë në lokal, në pranga 46-vjeçari

Foto ilustruese Një 46-vjeçar, pronar i një lokali bastesh dhe lotosh sportive u arrestua në Pogradec pasi në ambientet e biznesit të tij mbante armë zjarri dhe fishekë. Policia tha se “në pranga ka rënë shtetas Lavdi Çuli,  46 vjeç, pasi gjatë kontrollit që shërbimet e Polici

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama