Rezultate te kerkimit per termin: +FOTO

Meta: total 1000 / total_found 77677 / time 0.030 / keyword[0] foto / docs[0] 77677 / hits[0] 105456 /
Thumbat në distancë, Berisha tallet keq me Ramën (FOTO)
  • 2019-04-06

Thumbat në distancë, Berisha tallet keq me Ramën (FOTO)

Ata të dy njihen për debatet e ashpra në Parlament, por veçanërisht për thumbat që i lëshojnë në drejtim të njëri-tjetrit. Dhe ish-kryeministri Sali Berisha, pasi Edi Rama e kishte përmendur shpesh në turin e tij për BashkinëQëDuam me ironi, ka zgjedhur ti përgjigjet me sarkazëm n

No Pic available
  • 2019-04-06

Ndërkombëtarët me sytë nga opozita e re, zyrtari i DASH takon Rudina Hajdarin

Me shumë gjasë ajo do të zgjidhet kryetare e Grupit Parlamentar të PD-së në Parlament, dhe emri i proklamohet në parim si kryetarja e opozitës së re. Po flasim për Rudina Hajdarin, e cila me një vendim po aq ekstrem sa ai i Lulzim Bashës për të djegur mandatet e deputetëve të tij, e

Një kamion pëson defekt në Llogara, paralizohet lëvizja drejt Jugut (FOTO)
  • 2019-04-06

Një kamion pëson defekt në Llogara, paralizohet lëvizja drejt Jugut (FOTO)

Një  kamion ka pësuar defekt, duke shkaktuar paralizim të lëvizjes së automjeteve drejt qafës së Llogorasë. Ngjarja është regjistruar paraditen e kësaj të shtune, ku burime nga vendi i ngjarjes raportojnë se kamioni ka ngecur pranë vendit të quajtur Pishë Flamur.

No Pic available
  • 2019-04-06

Duke kujtuar Gëzim Erebarën (FOTO)

Një ditë, duke kërkuar në bibliotekën time, dora më ndaloi në një botim të vjetër të para dhjetë vjetëve, Shkëlqimi i meteorëve, botuar nga Toena, ku kisha përmbledhur një sërë artikujsh mbi kinematografinë franceze dhe veçanërisht për aktoret franceze dhe lojën e aktrimit, a

Krah për krah më të rinjtë, Kryemadhi jep mesazhin e madh (Foto)
  • 2019-04-06

Krah për krah më të rinjtë, Kryemadhi jep mesazhin e madh (Foto)

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim me të rinjtë në Durrës. Ajo ka postuar edhe një foto në Facebook, ku shfaqet në krah të tyre, pasi sipas Kryemadhit të rinjtë janë forca e madhe e këtij vendi. Nëpërmjet këtij postimi, kryetarja e LSI-së ka vlerësuar roli

No Pic available
  • 2019-04-06

Rama me antiplumb në Kukës, kishte frikë të takohej me qytetarët

Nënkryetari i PD-së, Edi Plaoka, ka komentuar vizitën e bërë dje nga kryeministri Edi Rama në Kukës. Paloka shkruan në Facebook se kryeministri blindoi Kukësin nga frika dhe sipas tij, sikur të mos mjaftonte kjo, u ngjesh edhe me antiplumb. Krahas postimit, ai ka publikuar edhe dy foto t

Fotolajm/ Depozitimi i plehrave, tek dera e Komisariatit të Policisë Librazhd
  • 2019-04-06

Fotolajm/ Depozitimi i plehrave, tek dera e Komisariatit të Policisë Librazhd

Dera e Komisariatit të Policisë në qytetin e Librazhdit duket se shërben edhe si vend-depozitim për mbetjet. Kjo foto e ardhur në redaksinë e Gazeta Shqip tregon madje sesi Komisariati është kujdesur t’i sensibilizojë qytetarët që t’i depozitojnë mbeturinat vetëm në vendin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama