Rezultate te kerkimit per termin: +FOTO

Meta: total 1000 / total_found 77677 / time 0.030 / keyword[0] foto / docs[0] 77677 / hits[0] 105456 /
No Pic available
  • 2019-04-01

Tirana shkëlqen e veshur me ngjyrat e pranverës (FOTO)

Tashmë pranvera ka trokitur në Tiranë, dhe gjelbërimi i pemëve dhe i luleve shumëngjyrëshe të shoqërojnë kudo. Me rritjen e temperaturave, Bashkia e Tiranës ka filluar punën për rehabilitimin e të gjitha lulishteve të kryeqytetit, duke i shprehur në këtë mënyrë dashurinë Tiranë

No Pic available
  • 2019-04-01

I dha lamtumirën babait dhe xhaxhit të vrarë në atentat, ja çfarë ndodhi pas varrimit me ish-kampionin e boksit

Asmter Bilali, 29 vjeç dje i dha lamtumirën e fundit babait, Astritit dhe xhaxhait të tij, Brahimit, të cilët u vranë në një atentat mafioz dy ditë më parë (të shtunën) në pragun e shtëpisë, në qytetin e Shkodrës. Lajmin e hidhur, Astmeri e mësoi në qeli. I riu ndodhet në parab

Akuzat për pallate në rërë, PD i nxjerr Ramës veprat Made in Gjushi (FOTO)
  • 2019-04-01

Akuzat për pallate në rërë, PD i nxjerr Ramës veprat Made in Gjushi (FOTO)

Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike Jamarbër Malltezi ka postuar disa fotografi të ndërtimeve në Durrës e rrethinat e qytetit bregdetar, për tiu përgjigjur akuzave që kryeministri Edi Rama i bëri dje Kryebashkiakut demokrat të Kavajës, Isa Sakja. Rama e cilëso

Rinisin protestat e studentëve? Rama pritet ftohtë në Qytetin Studenti (FOTO)
  • 2019-04-01

Rinisin protestat e studentëve? Rama pritet ftohtë në Qytetin Studenti (FOTO)

Edi, gëzuar 1 Prillin. Ishte kjo një nga pankartat që dhjetëra të rinj protestues mbanin në duar, teksa e kanë pritur ftohtë kryeministrin Edi Rama ditën e sotme në sallën Iliria në Qytetin Studenti. Shefi i qeverisë shkoi për të prezantuar BiblioteknDixhitale e cila do tu shërbejë

No Pic available
  • 2019-04-01

Tri prostituta në një kafene (FOTO)

Jetën e zakonshme dhe të qetë të një fshati të harruar e ndryshon ardhja e tri prostitutave në kafenenë ilegale të dy vëllezërve Makro. Burrat, edhe përkundër përpjekjeve të grave të tyre për ti ndaluar, tërë kohën e kalojnë në kafene duke harxhuar paratë e fundit në alkool d

Në vitin 2000 çoi Berishën në polici, ja kush është kryepolici i ri i Shkodrës (Detaje+Foto)
  • 2019-03-31

Në vitin 2000 çoi Berishën në polici, ja kush është kryepolici i ri i Shkodrës (Detaje+Foto)

Niko Brahimaj, u emërua këtë të shtunë drejtor i Policisë së Shkodrës në një situatë jo të zakontë në kryeqendrën e Veriut. Vetëm ditën e sotme dy vëllezër u vranë në një atentat mafioz në pragun e shtëpisë së tyre në lagjen Guerile. Mbi 10 të ekzekutuar në 8 muaj vetë

Tirana nderon Ali Memën, tifozë e lojtarë përlotin të birin në tribunë (Foto)
  • 2019-03-31

Tirana nderon Ali Memën, tifozë e lojtarë përlotin të birin në tribunë (Foto)

Të gjitha ndeshjet e Superiores këtë javë nisën me një minutë heshtje, në nderim të kujtimit të legjendës së futbollit shqiptar, Ali Mema, i cili u nda nga jeta para dy ditëve. Në prag të ndeshjes së sotme mes Tiranës dhe Laçit, në stadiumin Selman Stërmasi, futbollistët, por e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama