Rezultate te kerkimit per termin: +Fadil +Gashi

Total: 240
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.825Z

Gashi rrezon Belegun

Fatmir Gashi eshte zgjedhur kryetar i ri i Federates se Basketbollit te Kosoves FBK ne Kuvendin Zgjedhor te saj qe eshte mbajtur te shtunen ne Prishtine. Prej 42 kuvendareve me te drejte vote Gashi fitoi 23 vota kater me shume sesa kunder-kandidati i tij Erolld Belegu i cili ne kater vitet e fundi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:35.981Z

Naim Gashi zgjedhet anëtar i ri i Bordit të RTK-së

Kuvendi ka zgjedhur një anëtar të Bordit të RTK-së. Anëtari më i ri është zgjedhur Naim Gashi ndërsa në garë kanë mbetur Naim Zeqiri dhe Fadil Miftari sepse nuk kanë marrë votat e mjaftueshme për t’u zgjedhur an&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.005Z

Kosove Gashi rektori i ri i UP-se

Këshilli Drejtues i Universitetit të Prishtinës, në mënyrë unanime dhe pa asnjë votë kundër, ka zgjedhur për rektor të Universitetit të Prishtinës ish-zv.ministri i Punëve të Jashtme, Ibrahim Gashi. Ajvaz Berisha, an

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.951Z

Dardan Gashi aderon në AKR

Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor Dardan Gashi pritet që të aderojë në partinë e Behgjet Pacollit, AKR. Këtë e ka bërë me dije vet Presidenti i AKR-së Behgjet Pacolli në një intervistë në KlanKosova. Ai duke b&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.727Z

FSK-ja mbështetet nga Turqia

Zëvendës Ministri i FSK-së Fadil Gashi mori pjesë në Panairin e 12-të Ndërkombëtar të Industrisë së Mbrojtjes në Stamboll të Turqisë. Me ftesë zyrtare të Ministrit të Mbrojtjes së Republikës së Turqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.691Z

Leotrim Gashi: Ajo çfarë të jep fanella kuqezi, ndjehet, nuk shprehet

Futbollisti i Shpresës në rrëfimin e tij tregon për hapat e para në futboll, si dhe pjesëtar i U-21, kërkon që Kombëtaren A ta meritojë me lojrat e tij Legjionari i fundit që ka debutuar me kombëtaren U-21 të Shqipërisë , është mesfushori  AJ Auxerre (B), Leotrim Gashi. Peripecive

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.435Z

Këta janë 99 njerëzit e Isa Mustafës në Këshillin e Përgjithshëm (Emrat)

Në Kuvendi Zgjedhor i teti me radhë i LDK-së u zgjodhën edhe antarët e Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së. Në faqën zyrtare të LDK-së figurojnë këto emra si anëtarë: 1 Isa Mustafa 2 Sabri Hamiti 3 Fatmir

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama