Rezultate te kerkimit per termin: +Fadil +Gashi

Total: 240
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:35.981Z

Naim Gashi zgjedhet anëtar i ri i Bordit të RTK-së

Kuvendi ka zgjedhur një anëtar të Bordit të RTK-së. Anëtari më i ri është zgjedhur Naim Gashi ndërsa në garë kanë mbetur Naim Zeqiri dhe Fadil Miftari sepse nuk kanë marrë votat e mjaftueshme për t’u zgjedhur an&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.005Z

Kosove Gashi rektori i ri i UP-se

Këshilli Drejtues i Universitetit të Prishtinës, në mënyrë unanime dhe pa asnjë votë kundër, ka zgjedhur për rektor të Universitetit të Prishtinës ish-zv.ministri i Punëve të Jashtme, Ibrahim Gashi. Ajvaz Berisha, an

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.951Z

Dardan Gashi aderon në AKR

Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor Dardan Gashi pritet që të aderojë në partinë e Behgjet Pacollit, AKR. Këtë e ka bërë me dije vet Presidenti i AKR-së Behgjet Pacolli në një intervistë në KlanKosova. Ai duke b&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.727Z

FSK-ja mbështetet nga Turqia

Zëvendës Ministri i FSK-së Fadil Gashi mori pjesë në Panairin e 12-të Ndërkombëtar të Industrisë së Mbrojtjes në Stamboll të Turqisë. Me ftesë zyrtare të Ministrit të Mbrojtjes së Republikës së Turqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.691Z

Leotrim Gashi: Ajo çfarë të jep fanella kuqezi, ndjehet, nuk shprehet

Futbollisti i Shpresës në rrëfimin e tij tregon për hapat e para në futboll, si dhe pjesëtar i U-21, kërkon që Kombëtaren A ta meritojë me lojrat e tij Legjionari i fundit që ka debutuar me kombëtaren U-21 të Shqipërisë , është mesfushori  AJ Auxerre (B), Leotrim Gashi. Peripecive

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.435Z

Këta janë 99 njerëzit e Isa Mustafës në Këshillin e Përgjithshëm (Emrat)

Në Kuvendi Zgjedhor i teti me radhë i LDK-së u zgjodhën edhe antarët e Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së. Në faqën zyrtare të LDK-së figurojnë këto emra si anëtarë: 1 Isa Mustafa 2 Sabri Hamiti 3 Fatmir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.747Z

Kosovë, 5 në pranga për krime lufte, EULEX në pyetje dhe ambasadorin, Selimi

PRISHTINE - Misioni i Bashkimit Evropian për sundimin e ligjit, njoftoi sot për arrestimin e pesë personave, nën dyshimet për krime lufte.Bashkë me arrestimet e UCK-së, EULEX ka ngritur aktakuza dhe ndaj deputetit te PDK, Fadil Demaku dhe ambasadorit kosovar në Tiranë, z Sylejman Selimi.N�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama