Rezultate te kerkimit per termin: +Faik +Myrtos

Total: 40
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.780Z

Fëmijët jetimë që harroi Lulzim Basha

Lulzim Basha ka shfrytëzuar festën e Bajramit, për të kryer vizitë në fshatin SOS tek fëmijët jetimë. Në një njoftim të shkurtër, thuhet se Basha u ka shpërndarë disa dhurata fëmijëve dhe ka thënë se sot është dita kur e gjithë shoqëria duhet të tregojë vëmendje, mbështetj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.978Z

Rama në Fier: Demonstrata e ardhshme, ditën e premte

Kreu i Partisë Socialiste Edi Rama njoftoi sot na Fieri se demonstrata e ardhshme e opozitës do të zhvillohet të premten e ardhshme në kryeqytet. Këto deklarata kreu i opozitës i bëri në ceremoninë mortore të Faik Myrtos, njërit prej vikt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.740Z

Tre ditë nga 21 janari, qeveria 160 mln lekë dëmshpërblim për 4 viktimat

Në mbledhjen e sotme qeveria ka vendosur një shtesë fondi në buxhetin e vitit 2017, miratuar për Ministrinë e Punëve të Brendshme nga fondi rezervë i buxhetit të shtetit për shlyerjen e detyrimeve që rrjedhin nga zbatimi i vendimeve gjyqësore për viktimat e ngjarjes së 21 janarit 2011

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.362Z

Shuhet buja e urdhër-arresteve për 21 Janarin

Majori Agim Llupo është i vetmi oficer i Gardës nën arrest, për vrasjen e Ziver Veizit, ndërsa autorët e tre vrasjeve të tjera nuk dihen Tiranë Buja e 6 urdhër-ndalimeve që Prokuroria lëshoi ndaj drejtuesve të Gardës së Republikës për të vrarët e 21 Janarit u shua, njësoj si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.941Z

Gratë e viktimave të 21 janarit: S`na tret dheu pa mësuar emrat e vrasësve

Share Gruaja e Faik Myrtos Në përvjetorin e 21 janarit 2011, kur katër qytetarë u vranë në sheshin kryesor të Tiranës përballë kryeministrisë, familjarët e viktimave kërkojnë drejtësi. Jeta e familjes së Faik Myrtajt në Fier, ndryshoi tërësisht pas asaj dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.652Z

21 janari, shtyhen tre muaj hetimet për vrasjet

Nga protestat e 21 janarit Prokuroria: Nuk dihet vrasësi i Myrtos, Dedës e Nikës. Ekspertiza në Tiranë, 17 gëzhoja në vendngjarje spërputhen me të Gardës. Prokuroria e Tiranës shtyn edhe me tre muaj të tjerë afatin e hetimeve për dosjen e ngjarjeve të 21 janarit, ku mbetën të vrar�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.143Z

Percillet ne banesen e fundit Ziver Veizi demostruesi qe u vra ne proteste

Banore te Gjirokastres percollen sot ne banesen e fundit  Ziver Veizin demostruesin qe u vra ne protestat e 21 janarit. Udheheqes te Partise Socialiste te opozites bene homazhe  prane trupit te te ndjerit te vendosur ne seline vendore te kesaj partie. Banore te Gjirokastres dhe te ard

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama