Rezultate te kerkimit per termin: +Fakulteti

Meta: total 1000 / total_found 3820 / time 0.002 / keyword[0] fakulteti / docs[0] 3820 / hits[0] 7864 /
No Pic available
  • 2013-09-24

Miqtë e Berishës marrin sërishfonde, lidhen kontrata shtesë

Të tjera rreth shkrimit Për rrugët u shpenzuan 64 mln euro para zgjedhjeve Rikthehet në punë kompania "Aktor" TIRANE-  Janë tre subjekte të sektorit të ndërtimit, me të cilat Autoriteti Kombëtar Rrugor ka lidhur këto ditët e fundit

No Pic available
  • 2013-09-23

Elbasan, Ekonomiku hap 2 degë të reja për vitin e ri akademik

ELBASAN – Fakulteti Ekonomik në Universitetin “Aleksandër Xhuvani” për këtë vit të ri akademik do të hapë dy degë të reja. Dekania e këtij fakulteti, Enada Krypa thotë se “një nga risitë e këtij fakulteti për këtë vit akademik 2013-2014 është hapja e dy de

No Pic available
  • 2013-09-22

Urdhri, një psikologpër 3500 gjimnazistë

TIRANË - Një psikolog do të kujdeset për shëndetin mendor të 3500 gjimnazistëve. Ky paktën kështu sanksionon një urdhër i ish-ministrit të Arsimit, Myqerem Tafaj, që detyron ngritjen e strukturës së shërbimit psiko-socia

No Pic available
  • 2013-09-22

Ngrihet shërbimi psiko-socialnjë psikolog për 3500 gjimnazistë

TIRANË - Një psikolog do të kujdeset për shëndetin mendor të 3500 gjimnazistëve. Ky paktën kështu sanksionon një urdhër i ish-ministrit të Arsimit, Myqerem Tafaj, që detyron ngritjen e strukturës së shërbimit psiko-social në çdo drejtori arsimore. Sigurisht, pa vënë në dyshim q

Europa po del nga kriza, realitet apo alarm fals
  • 2013-09-22

Europa po del nga kriza, realitet apo alarm fals

Nga Kristal Hykaj Europa zyrtarisht është larguar nga recesioni i saj më i gjatë që nga krijimi i monedhës së vetme, një rritje 0.3%, është publikuar për tremujorin e parë. Zyrtarët evropianë janë tashmë duke lavdëruar “suksesin” e tyre dhe duke u përpjekur për të ris

No Pic available
  • 2013-09-21

Zbardhet vendimi për masterat,tarifat e reja dhe kuotat

Publikohen tarifat e masterit shkencor. Kështu për ata që do të zgjedhin të aplikojnë në një cikël studimi master shkencor, duhet të bëjnë gati edhe pagesën. Sipas vendimit të qeverisë, dega që kushton më lirë

No Pic available
  • 2013-09-21

Zbardhet vendimi për masteratTarifat e reja dhe kuotat

Të tjera rreth shkrimit Tarifat sot në Shqiptarja.com Publikohen tarifat e masterit shkencor. Kështu për ata që do të zgjedhin të aplikojnë në një cikël studimi master shkencor, duhet të bëjnë gati edhe pagesën. Sipas vendimit të qe