Rezultate te kerkimit per termin: +Fakulteti

Meta: total 1000 / total_found 3820 / time 0.002 / keyword[0] fakulteti / docs[0] 3820 / hits[0] 7864 /
No Pic available
  • 2013-09-21

Pas pezullimit të punimeve te godinaEkonomiku nis vitin e ri shkollor

TIRANE- Ndërhyrja e Ministrisë së Brendshme dhe Drejtorisë së Policisë për pezullimin e punimeve në objektit në oborrin e fakultetit ekonomik, ka bërë që ky i fundit të vendosë për fillimin e sezonit të provimeve të vjeshtës dhe nisjen e vitit shkollor. Po ashtu, shkak është bë

No Pic available
  • 2013-09-21

Elbasan, ekonomiku hap 2 degë të reja për vitin e ri akademik

ELBASAN – Fakulteti Ekonomik në Universitetin “Aleksandër Xhuvani” për këtë vit të ri akademik do të hapë dy degë të reja. Dekania e këtij fakulteti, Enada Krypa thotë se “një nga risitë e këtij fakult

No Pic available
  • 2013-09-20

Pas pezullimit të punimeve te godinaEkonomiku nis vitin e ri shkollor

TIRANE- Ndërhyrja e Ministrisë së Brendshme dhe Drejtorisë së Policisë për pezullimin e punimeve në objektit në oborrin e fakultetit ekonomik, ka bërë që ky i fundit të vendosë për fillimin e sezonit të provimeve të

Bllokohet pallati tek ekonomiku
  • 2013-09-18

Bllokohet pallati tek ekonomiku

Policia e Tiranës mbështeti Inspektoriatin e Ndërtimit për pezullimin e punimeve për 2 objektet në ndërtim afër Fakultetit Ekonomik të Tiranës që u bë shkak edhe për një protestë disaditore të studentëve të k&e

No Pic available
  • 2013-09-18

Fituesit ne universitete, sot listat e fituesve Sonila Isaku

Te gjithe maturantet te cilet kane marre nota kaluese ne te gjitha provimet e Matures Shteterore dhe kane aplikuar per te studiuar ne Universitet Publike ne vend sot do te njihen me rezultat. Keshtu, sipas rregullores sot eshte afati i fundit i shpalljes se fituesve ne universitete. Burime zyrtare p

No Pic available
  • 2013-09-18

Urdhrat politike, dhunë mbi Policinë e Shtetit

18-09-2013 / Gazeta 55 Brenda dy ditësh, ministrat e Edvinit shpallën se njohin vetëm qeverisjen e strukturave shtetërore, sipas urdhrave politikë. Policia e Shtetit është vendosur nën trysninë publike të qeverisë, e cila po e përdor

Protesta e Ekonomikut, policia  pezullon punimet e dy ndërtesave
  • 2013-09-18

Protesta e Ekonomikut, policia pezullon punimet e dy ndërtesave

Pas javësh të tëra përpjekje duket se protesta e studentëve të Fakultetit Ekonomik e ka arritur qëllimin e saj. Ditën e djeshme Policia e Shtetit si dhe Inspektorati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar bllokuan punimet e dy objekteve të cilat po ndërtohen në afërsi të Fakultetit Ekonomik n