Rezultate te kerkimit per termin: +Fakulteti

Meta: total 1000 / total_found 3820 / time 0.002 / keyword[0] fakulteti / docs[0] 3820 / hits[0] 7864 /
No Pic available
  • 2013-09-18

Ndërtimet pa leje, nis hetimipër biznesmenë dhe zyrtarë

TIRANË - Protestat e studentëve tek Fakulteti Ekonomik, për ndërtmimet që po bëheshin në oborrin e këtij institucioni jo vetëm që janë bllokuar por policia ka nisur procedimin penal edhe për pronarët e tyre. Gjithashtu hetimi ka nisur

Bllokohet pallati tek Ekonomiku
  • 2013-09-18

Bllokohet pallati tek Ekonomiku

Policia e Tiranës mbështeti Inspektoriatin e Ndërtimit për pezullimin e punimeve për 2 objektet në ndërtim afër Fakultetit Ekonomik të Tiranës që u bë shkak edhe për një protestë disaditore të studentëve të k&e

No Pic available
  • 2013-09-18

Ndjekje penale për ndërtuesitte "Ekonomiku" e disa zyrtarë

TIRANË - Protestat e studentëve tek Fakulteti Ekonomik, për ndërtimet që po bëheshin në oborrin e këtij institucioni jo vetëm që janë bllokuar por policia ka nisur procedimin penal edhe për pronarët e tyre.Gjithashtu hetimi ka nisur edhe për pronarin e një firme ndërtimi që në rrug

Ne qytetin Studenti protesta tejkaluese
  • 2013-09-18

Ne qytetin Studenti protesta tejkaluese

Aleksander Cipa - Prej 16 ditësh në Fakultetin Ekonomik të Universitetit të Tiranës ka nisur një protestë dhe vazhdon një grevë ku si kurrë ndonjëherë në këto vite bashkohen me studentët, pedagogët dhe gjithë d

No Pic available
  • 2013-09-17

Për një mirëmenaxhim të ekosistemit pyjor

Strategjia për zhvillimin e pyjeve dhe kullotave ka si qëllim sigurimin e menaxhimit dhe zhvillimit të qëndrueshëm e shumëfunksional të burimeve pyjore dhe kullosore, në përputhje me politikat qeveritare të synuara në këtë sektor. P&eu

No Pic available
  • 2013-09-17

Protesta te Ekonomiku, pezullohenpunimet në godinën pranë fakultetit

TIRANE- Policia e Shtetit i është përgjigjur pozitivisht kërkesës së Fakultetit Ekonomisë për pezullimin e punimeve të një ndërtese pranë këtij fakulteti. Pas ndërhyrjes së Policisë së Shtetit janë ndërprerë edhe punimet për ndërtimin e godinës.Prej disa ditësh drejtuesit e F