Rezultate te kerkimit per termin: +Fal

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.885Z

Vatikan, Papa fal “tradhëtarin”?

Burime brenda Vatikanit raportuan se Papa pritet të falë ish-maxhordomin e tij, i dënuar me 18 muaj heqje lirie për vjedhjen e dokumentave sekretë nga Ati i Shenjtë. Paolo Gabriele u shpall fajtor nga një gjykatë brenda Vatikanit dhe duhet të vuajë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.845Z

Na falënderon Granit Xhaka

Granit Xhaka është shprehur shumë i lumtur pas golit në minutat shtesë ndaj Kolnit, duke i falënderuar në veçanti tifozët e Borussia Monchengladbachut, pa të cilët thotë që fitorja s’mund të vinte. “Tifozë t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.252Z

Berisha nuk ia fal 21 janarin Ramës?!

Share Kryeministri Berisha ka refuzuar publikisht dje takimin me kreun e opozitës, Edi Rama, për të diskutuar mbi zgjedhjen e presidentit të ri. Tha se marrëveshjet më të mëdha me Ramën, nuk i ka arritur në takime direkte, por me të deleguar. Por, poshtë tavolinave thuhet se Berisha re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.269Z

Mustafi falënderon Mihajlovicin

Mbrojtësi kampion bote me Gjermaninë, Shkodran Mustafi, ka falënderuar ish trajnerin e tij te Sampdoria, Sinisha Mihajlovic. Futbollisti me prejardhje shqiptare, suksesin e tij në karrierë ia dedikon edhe trajnerit serb, që e ndihmoi shumë gjatë kohës sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.540Z

Falënderon Kida

Nuk ka shumë kohë që këngëtarja Kida dhe reperi BimBimma kanë lansuar klipin me të ri të këngës ‘Murder’ në versionin ‘remake’. Që nga publikimi në kanalin ‘Youtube’ kjo këngë ësht&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.238Z

Keni falënderim nga Shaqa

Xherdan Shaqiri i ka falënderuar fansat e tij pas fitores ndaj Ekuadorit. Superylli kosovar vazhdon të jetë i hapur me tifozerinë e tij, duke shfrytëzuar faqen e tij në Facebook për falënderim. "Faleminderit fansa prej krejt botës për përka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.524Z

Ju falënderon Lionel Messi (VIDEO)

Lionel Messi ka një falënderim për të gjitha ata që e ndjekin atë në rrjetet sociale. Superylli i Barcelonës ka publikuar një video 22 sekondëshe me anë të së cilës falënderon ndejëksit në Facebook, Instagram dhe n&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama