Rezultate te kerkimit per termin: +Fal

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.238Z

Keni falënderim nga Shaqa

Xherdan Shaqiri i ka falënderuar fansat e tij pas fitores ndaj Ekuadorit. Superylli kosovar vazhdon të jetë i hapur me tifozerinë e tij, duke shfrytëzuar faqen e tij në Facebook për falënderim. "Faleminderit fansa prej krejt botës për përka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.524Z

Ju falënderon Lionel Messi (VIDEO)

Lionel Messi ka një falënderim për të gjitha ata që e ndjekin atë në rrjetet sociale. Superylli i Barcelonës ka publikuar një video 22 sekondëshe me anë të së cilës falënderon ndejëksit në Facebook, Instagram dhe n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.823Z

Kim Kardashian e bukur fal operacioneve plastike

Padyshim është njëra ndër femrat më të përfolura në botë.Nuk ka vënd që ajo paraqitet dhe është e pavërenjtur. Por bukuria e saj ka arritur perfeksionin. Edhe pse ylli Kim Kardashian asnjëherë nuk e ka pranuar në media,burime të magazinave amerikane bëjnë të dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.035Z

"Ma fal një lek"

Duke pirë qetësisht një kafe me miqtë, e madje duke folur për pushimet dimërore që afrojnë, ndjen se dikush të prek lehtë te krahu. Kthehesh e bezdisur, se të kanë lënë përgjysmë fjalinë për një hotel të shtrenjtë, ku planifikon të shkosh për disa ditë. Ai që të ka bezdis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.544Z

Përfitimet që ju fal kërcimi

Mirëqenie – Përfitimet nga kërcimi janë të shumta. Ky aktivitet stimulon si mendjen ashtu edhe trupin. Pra kërcimi nuk është thjesht një disiplinë sportive, por më tepër. Ja se çfarë të mirash mund të merrni duke kërcyer A e keni pyetur ndonjëherë veten se çfarë dob

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.395Z

Vatikani fal John Lennon

Vatikani fal ish- liderin e “Beatles” John Lennon, per nje koment te bere prej tij rreth 40 vjet me pare, ku kengetari deklaroi se “Beatles” ishin me popullore se Jezusi. Ne nje artikull gazeta e Vatikanit, “L'Osservatore Romano” shkroi se Lennon me ate

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.720Z

Italia fal 40 mln euro, financohen 15 projekte

Falë borxhit të falur nga qeveria italiane sot ministria e Financave shpalli 15 projektet e radhës që janë përzgjedhur për tu financuar përmes Italia i ka falur rreth 40 milionë euro borxhe Shqipërisë, të cilat kanë financuar investime lokale në të gjithë territorin e vendit. Vle

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama