Rezultate te kerkimit per termin: +Fal

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.823Z

Kim Kardashian e bukur fal operacioneve plastike

Padyshim është njëra ndër femrat më të përfolura në botë.Nuk ka vënd që ajo paraqitet dhe është e pavërenjtur. Por bukuria e saj ka arritur perfeksionin. Edhe pse ylli Kim Kardashian asnjëherë nuk e ka pranuar në media,burime të magazinave amerikane bëjnë të dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.035Z

"Ma fal një lek"

Duke pirë qetësisht një kafe me miqtë, e madje duke folur për pushimet dimërore që afrojnë, ndjen se dikush të prek lehtë te krahu. Kthehesh e bezdisur, se të kanë lënë përgjysmë fjalinë për një hotel të shtrenjtë, ku planifikon të shkosh për disa ditë. Ai që të ka bezdis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.544Z

Përfitimet që ju fal kërcimi

Mirëqenie – Përfitimet nga kërcimi janë të shumta. Ky aktivitet stimulon si mendjen ashtu edhe trupin. Pra kërcimi nuk është thjesht një disiplinë sportive, por më tepër. Ja se çfarë të mirash mund të merrni duke kërcyer A e keni pyetur ndonjëherë veten se çfarë dob

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.395Z

Vatikani fal John Lennon

Vatikani fal ish- liderin e “Beatles” John Lennon, per nje koment te bere prej tij rreth 40 vjet me pare, ku kengetari deklaroi se “Beatles” ishin me popullore se Jezusi. Ne nje artikull gazeta e Vatikanit, “L'Osservatore Romano” shkroi se Lennon me ate

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.720Z

Italia fal 40 mln euro, financohen 15 projekte

Falë borxhit të falur nga qeveria italiane sot ministria e Financave shpalli 15 projektet e radhës që janë përzgjedhur për tu financuar përmes Italia i ka falur rreth 40 milionë euro borxhe Shqipërisë, të cilat kanë financuar investime lokale në të gjithë territorin e vendit. Vle

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.443Z

Cozman falënderon fansat (Foto)

Reperi Cozman, ka falënderuar fansat për përkrahjen  pas lansimit të projektit  të Babastars për vitin 2015. Ai ka paralajmëruar se është vetëm fillimi i një viti të zjarrtë.AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.064Z

FOTO/ Rrjeti nuk e fal, plas gallata me Mourinhon

Rrjeti nuk e fal, plas gallata me Mourinhon Pritej një gjë e tillë dhe ka ndodhur. Rrjeti ka shpërthyer me fotomontazhe pas humbjes së Çelsit duke ironizuar Special One, Jose Mourinho.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama