Rezultate te kerkimit per termin: +Falkao

Total: 177
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.909Z

Monako zyrtarizon blerjen e Radamel Falkao

Tani është zyrtare. Radamel Falkao ka firmosur një kontratë 5-vjeçare me skuadrën e Monako. Ky është tranferimi i parë i bujshëm në këtë merkato, ndërsa ky operacion kap vlerën e çmendur prej 110 milionë euro. S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.568Z

Radamel Falkao ne qender te akuzave

Ishte një nga blerjet më të bujshme të merkatos së verës, por Radamel Falkaon është vënë në qendër të akuzave. Sulmuesi, i cili u ble nga Monako për 60 milionë euro dyshohet se ka mashtruar me moshën e tij. Sipas mediave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.916Z

Falkao nje prej sulmuesve me te mire ne bote

Radamel Falkao konfirmohet edhe njëherë se është një prej sulmuesve më të mirë në botë. Këtë ai e vërtetoi edhe në ndeshjen finale të Europa Ligë ndaj Atletico Bilbao ku kolumbiani shënoi 2 golat e parë n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.788Z

Fiton Monako, debuton me gol Falkao

Ranieri dhe Radamel Falkao e kanë nisur në mënyrën më të mirë aventurën e tyre në Kampionatin francez. Monako arrin të mposhtë 2-0 Bordon, duke paralajmëruar të gjithë rivalët se do të jetë një rivale serioze për luftën për titullin kampion. Pjesa e parë përfundoi pa gola, nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.459Z

Prezantohet Falkao, pritet nga 10 mijë tifozë në Madrid

Ish-sulmuesi kolmubian i Portos ka zbarkuar në klubin e dytë të Madridit, ky synon të fitojë trofe Atletico Madridit ka prezantuar sulmuesin Radamel Falkao, i cili u transferua në mënyrë të bujshme të skuadra spanjolle, megjithëse kërkohej nga disa prej ekipeve më të mëdha të Euro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.361Z

Super-Falkao, Atletiko në majën e Europës

Atletiko e Madridit shkatërron Çelsin duke fituar Superkupën e Europës. Fituesit e edicionit të shkuar të Ligës së Europës u ndeshën në Monako ndaj fituesve të Champions League, por në ndryshe nga sa ishte parashikuar, ishin madrilenët ata që bënë ligjin. Në katedër u ngjit Falkao

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.066Z

Radamel Falkao te Chelsea, çështje detajesh

Çelsi beson se ka arritur më në fund të garantojë firmën e Radamel Falkao, për të siguruar shërbimet e sulmuesit kolumbian. Bisedimet mes përfaqësuesve të tij dhe klubit londinez vazhdojnë prej shumë muajsh, por tani duket se kanë mbetur për t’u caktuar vetëm detaje të vogla,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama