Rezultate te kerkimit per termin: +Falkao

Total: 177
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.788Z

Fiton Monako, debuton me gol Falkao

Ranieri dhe Radamel Falkao e kanë nisur në mënyrën më të mirë aventurën e tyre në Kampionatin francez. Monako arrin të mposhtë 2-0 Bordon, duke paralajmëruar të gjithë rivalët se do të jetë një rivale serioze për luftën për titullin kampion. Pjesa e parë përfundoi pa gola, nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.459Z

Prezantohet Falkao, pritet nga 10 mijë tifozë në Madrid

Ish-sulmuesi kolmubian i Portos ka zbarkuar në klubin e dytë të Madridit, ky synon të fitojë trofe Atletico Madridit ka prezantuar sulmuesin Radamel Falkao, i cili u transferua në mënyrë të bujshme të skuadra spanjolle, megjithëse kërkohej nga disa prej ekipeve më të mëdha të Euro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.361Z

Super-Falkao, Atletiko në majën e Europës

Atletiko e Madridit shkatërron Çelsin duke fituar Superkupën e Europës. Fituesit e edicionit të shkuar të Ligës së Europës u ndeshën në Monako ndaj fituesve të Champions League, por në ndryshe nga sa ishte parashikuar, ishin madrilenët ata që bënë ligjin. Në katedër u ngjit Falkao

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.066Z

Radamel Falkao te Chelsea, çështje detajesh

Çelsi beson se ka arritur më në fund të garantojë firmën e Radamel Falkao, për të siguruar shërbimet e sulmuesit kolumbian. Bisedimet mes përfaqësuesve të tij dhe klubit londinez vazhdojnë prej shumë muajsh, por tani duket se kanë mbetur për t’u caktuar vetëm detaje të vogla,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.625Z

Falkao Mund te largohem nga Atletiko

Radamel Falkao tremb tifozët e Atletiko Madrid. Sulmuesi kolumbian në një intervistë për të përditshmen 'Marka' ka deklaruar se mund të largohet nga skuadra madrilene për shkak të krizës ekonomike që ka pushtuar Spanjën. 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.373Z

Falkao, mbreti i pamëshirshëm i Kupave

Gazeta Shqip42 gola në 53 ndeshje me bardhekuqtë, 5 nga të cilat të shënuar në finalen europiane Superbomberi: Kolumbiani ka shkëlqyer në finalen e Europa League me një tripletë: Jam shumë i lumtur për këtë triumf. Gjithë këto ditë ëndërroja të fitoja Superkupën dhe të sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.719Z

Real Madrid në kërkim të një sulmuesi, emri më i ri është Falkao

Duket se Reali i Madridit nuk do të heqë dorë deri sa të afrojë në ekip një sulmues klasi. Në rast dështimi të tratativave me Luis Suarez dhe Kun Aguero, madrilenët tashmë kanë hedhur sytë nga sulmuesi kolumbian i Monakos, Radamel Falkao, i cili momentalisht po bën çmos që të jet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama