Rezultate te kerkimit per termin: +Familjar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.693Z

Ambasada greke ndryshon procedurat e vizave

29/01/2005  Kur të kërkoni takim, mjafton fotokopja e pasaportës, për vizë duhet gjithë dokumentacion Ndryshon procedura e paraqitjes për të marrë vizë në ambasadën greke. Nga data 7 shkurt, kur personat e interesuar do të paraqiten në ambasadë për të kërkuar takim do t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:34.267Z

Raporti i TIA për korrupsionin, Tahiri: Shqetësimin e kishim shprehur më parë

Tiranë, 17 nëntor NOA Deputeti i Partisë Socialiste, Saimir Tahiri ka reaguar sot pas publikimit të Raportit të Transparency International mbi indeksin e korrupsionit në Shqipëri duke deklaruar se ky raport vërteton shqetësimet e vazhdueshme të shprehura PS. Raporti e rendit Shqipërin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.092Z

Thellohet rënia në konsumin e industrisë

Gjatë tetëmujorit të parë të këtij viti, konsumi i energjisë elektrike nga industria dhe biznesi ka pësuar një rënie vjetore prej 14.7 për qind si pasojë e krizës ekonomike, ndërkohë që konsumi familjar i faturuar është reduktuar me 7 për qind, bëhet e ditur nga të dhënat e sek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.216Z

Banka, qytetareve: Shpenzoni me kriter

Blerina Hoxha Kush kursen dhe shpenzon me kriter, kurrsesi nuk mund te zhyse ekonomine e tij ne krize. Kete keshille ne dukje modeste, por domethenese per zhvillimet aktuale ne te cilat po kalon ekonomia e post krizes, e ka dhene dje guvernatori i Bankes se Shqiperise, Ardian Fullani ne nje takim me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.586Z

Energjia, humbjet arrijne kulmin

Gjate tetemujorit te pare te ketij viti, konsumi i energjise elektrike nga industria dhe biznesi ka pesuar nje renie vjetore prej 14.7 per qind si pasoje e krizes ekonomike, nderkohe qe konsumi familjar i faturuar eshte reduktuar me 7 per qind, behet e ditur nga te dhenat e sektorit te energjise te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.642Z

OSBE: Zgjedhjet ende larg standarteve

OSBE rithekson ato arritje dhe kritika qe u thane edhe ne raportin paraprak te kesaj organizate nje dite pas zgjedhjeve. Zedhenesi i OSBE-se, Jens Hagen Heshenbaher ka pohuar ne nje interviste per “Deutche Welle” se standartet nderkombetare u arriten pjeserisht. Ai pohon se u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.632Z

"Gjyshi i Valbonës", botohet 24 vjet pas vdekjes, ditari i Enver Hoxhës

Kufitar Që nga jugu në veri, Rreth e qark Atdheut tim, Qëndron roja në kufi Kufitari ynë trim. Kur të rritem edhe ca Pushkën tënde, kufitar, Do ta mbaj edhe unë në krah, Se jam trim e jam shqiptar Valbona Hoxha, klasa 2-të fillore Mësuesi: Enver Hoxha Ne nuk e dimë n�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama