Rezultate te kerkimit per termin: +Familjar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.843Z

Mbi 4500 te denuar ne burgjet shqiptare jane pajisur me karta debiti

Janë mbi 4500 të dënuar që ndodhen të izoluar në burgjet Shqiptare. Të gjithë mbartin mbi supe ditët, muajt dhe vitet e dënimit të marrë nga Gjykatat për një vepër penale. Për çdo të dënuar, nga buxheti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.097Z

CEZ aksion ne Kukes

Kukësi zë vendin e parë për mospagimin e faturave të energjisë elektrike. Kompania CEZ, tashmë nën administrimin e shtetit, i është rikthyer ndërprerjes së energjisë. Më herët kompania CEZ tentoi ndërprerjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.745Z

U vetëvra për t'i shpëtuar prangave I ati dyshon: Ma vrau policia

Të tjera rreth shkrimit Pas grabitjes, vret veten për t'i shpëtuar policisë TIRANE - Dje është përcjellë për në banesën e fundit Përparim Bala, 23-vjeçari nga qyteti i Bulqizës, i cili sipas policisë, ësht&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.846Z

Shënohet dita e të pagjeturve

Dita ndërkombëtare e personave të pagjetur, 30 gushti, shënohet edhe në Kosovë. Tubimi Qendror do të mbahet para fotografive të personave të zhdukur, te Kuvendi i Kosovës, ku me këtë rast në mënyrë simbolike do të largo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.078Z

Afrike e Jugut irritim per masakren ne miniere

Shumë familjarë të minatorëve të minierës së platiniumit në Afrikën e Jugut, ku dy ditë më parë u regjistrua një masakër e vërtetë, nuk kanë informacion për njerëzit e tyre. Të paktën 34

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.647Z

Durrës, zjarri rrezikon çiftin e tëmoshuarve dhe 2 nipat e tyre të vegjël

DURRES-  Kati i katërt i një pallati në afërsi të Drejtorisë së policisë në qytetin e Durrësit është përfshirë nga flakët gjatë orëvë të mesditës së sotme, duke rrezikuar jetën e dy f&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.593Z

Në ditë të Bajramit, hajnat vjedhin

Adem Limani pronar i Radio Rinisë është plaçkitur në pikë të ditës pikërisht në ditën e festës së Bajramit. Atij i është thyer shtëpia dhe i janë plaçkitur, ari, argjend dhe të holla në vlerë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama