Rezultate te kerkimit per termin: +Fatbardh +Kadilli

Total: 474
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.999Z

PD, Kadilli: Korrupsion në bashkitë socialiste

 Për maxhorancën ulja me dhjetë vende e Shqipërisë në klasifikimin e Transparency International për korrupsionin, i detyrohet kryesisht vitit elektoral. Deputeti i PD-së, Fatbardh Kadilli në një prononcim për “TV Alsat” shprehet se: “Korrupsioni zhvillohet kryesisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.693Z

Kadilli: Ulje korrupsioni

Keshilltari i Antikorrupsionit te Kryeministrit Berisha, Kadilli, s'eshte pesimist ne lidhje me sondazhet e fundit qe "Transparency Internacional" ka publikuar. Sipas tij, ndonese indeksi i korrupsionit ne Shqiperi mbetet i larte ne lidhje me vendet e tjera, perseri vendi yne ka permiresime vit pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.354Z

Kadilli: Deputetët nuk e mbrojnë dot Ramën

 Deputeti i PD-së, Fatbardh Kadilli tha dje se deputetët e PS s’mund të mbrojnë veprat e turpshme të Ramës. “Në përpjekje për t’i shpëtuar batakut të mëkateve të jetës së tij, batakut të gjëmave që u ka shkaktuar të afërmve të familjes së tij, Rama ka kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.879Z

Kadilli: Ngritja e bazës së re përfundon më 28 shkurt

Zgjedhjet në PD Koordinatori Faza e parë e ristrukturimit të PD-së, që ka të bëjë me evidentimin e anëtarësisë dhe anëtarësimet e reja në radhët e demokratëve do të përfundojë më 28 shkurt. Lajmi bëhet i ditur nga ish-deputeti demokrat i Korçës, Fatbardh Kadilli, të cilit tas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.143Z

Kadilli: Kryeprokurorja spekuloi me ekspertizën e FBI-së

30/01/2012  Partia Demokratike riakuzon Ina Ramën për trazirat e 21 janarit Bashkëpunimin mes kryeprokurores dhe Ramës e dëshmoi ky i fundit Partia Demokratike përmes deputetit të saj Fatbardh Kadilli ka akuzuar prokuroren e përgjithshme Ina Rama për spekulim të informacionit t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.790Z

Kadilli, vizat: Sjellja e opozits iracionale

I ftuar në emisionin Top Show në Top Channel, deputeti i Partisë Demokratike Fatbardh Kadilli u shpreh se sjellja e opozitës në disa raste ka qënë iracionale dhe bartëse e një dëshire të fshehur për mosliberalizimin e vizave. “Sjellja e opozitës në disa raste ka qënë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.291Z

Bulevardi Lin-Pogradec, Kadilli: Do të rrisë turizmin

Në qytetin e Pogradecit është paraqitur projekti i plotë i ndërtimit të rrugës Lin-Pogradec, një rrugë e cila do të ketë pamjen e një bulevardi që përshkon gjithë vijën e liqenit. Në këtë prezantim, deputeti i zonës, Fatbardh Kadilli, deklaroi se ky është një investim i rënd�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama