Rezultate te kerkimit per termin: +Fatbardh +Kadilli

Total: 474
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.161Z

Deputeti i PD-se Fatbardh Kadilli flet ne ABC News per zhvillimet politike

“Jozefina Topalli figura më e përshtatshme për kreun e ri të shtetit”. Ky ishte vlerësimi i deputetit të Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli, i cili gjatë një bisede në studion e “ABC News” foli për garën e afë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.254Z

Kadilli: Opozita te ndale agresivitetin e Edi Rames

Opozita duhet te ndale transferimin e agresivitetit personal te kryetarit te Partise Socialiste, Edi Rama ne politiken shqiptare. Kjo ishte thirrja qe beri dje deputeti i Partise Demokratike per Qarkun e Korces, Fatbardh Kadilli, ne drejtim te socialisteve dhe perfaqesuesve te tjere te politikes shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.082Z

Kadilli Ne krize eshte vetem opozita

Deputeti i PD Fatbardh Kadilli ka deklaruar se politika shqiptare ndodhet ne krize per shkak te qendrimeve absurde te PS dhe kryetarit te saj Edi Rama. Ketu ska asgje te re. Kemi vetem nje akt me teper te nje strategjie qe Rama ka zgjedhur per te ruajtur postin e tij ka pohuar Kadilli. A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.056Z

Fatbardh Kadilli kundër nënkryetarit të PD: Përjashtimi i aleatëve, propozim individual. Llalla-Lu, shkak reforma kontraverse e drejtësisë

Fatbardh Kadilli, sekretari për Burimet Njerëzore në PD ka bindjen e plotë se me 18 shkurt do të bjerë qeveria e majtë dhe pushtetin do ta marrin qytetarët shqiptarë. Kadilli flet për përgatitjet, mjetet që do të përdoren për protestën e së shtunës duke bërë paralelizmin me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.407Z

Kadilli Retorika e Rames provokon incidente

Incidentet e fundit në fushatën për zgjedhjet e 8 Majit janë komentuar në studion e ABC News nga deputeti i PD-së Fatbardh Kadilli. Sipas tij është retorika e Ramës ajo që provokon incidente të tilla, pasi retorika e kreut të PS-së &e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.187Z

PD, Kadilli: Rama të kërkojë falje për varjen e Havzi Nelës

Share Partia Demokratike ka reaguar pas tryezës së organizuar gjatë ditës së sotme nga ana e PS-së, me ish të përndjekurit politik. Deputeti Fatbardh Kadilli ka thënë se Edi Rama duhet të kërkojë falje për krimet e kryera nga familja e tij, duke filluar që nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.911Z

Kadilli Prokuroria te nise hetimet mbi Ramen

Deputeti i Partise Demokratike Fatbardh Kadilli i beri thirrje prokurorise te nise hetimet mbi akuzat per afera korruptive dhe gjobevenie prej 100 milion eurosh nga kryetari i Bashkise se Tiranes Edi Rama per projektin e pallateve 35 katesh te diga e Liqenit Artificial. Kryetari i Bashkise Ti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama