Rezultate te kerkimit per termin: +Fatbardh +Kadilli

Total: 474
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.056Z

Fatbardh Kadilli kundër nënkryetarit të PD: Përjashtimi i aleatëve, propozim individual. Llalla-Lu, shkak reforma kontraverse e drejtësisë

Fatbardh Kadilli, sekretari për Burimet Njerëzore në PD ka bindjen e plotë se me 18 shkurt do të bjerë qeveria e majtë dhe pushtetin do ta marrin qytetarët shqiptarë. Kadilli flet për përgatitjet, mjetet që do të përdoren për protestën e së shtunës duke bërë paralelizmin me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.407Z

Kadilli Retorika e Rames provokon incidente

Incidentet e fundit në fushatën për zgjedhjet e 8 Majit janë komentuar në studion e ABC News nga deputeti i PD-së Fatbardh Kadilli. Sipas tij është retorika e Ramës ajo që provokon incidente të tilla, pasi retorika e kreut të PS-së &e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.187Z

PD, Kadilli: Rama të kërkojë falje për varjen e Havzi Nelës

Share Partia Demokratike ka reaguar pas tryezës së organizuar gjatë ditës së sotme nga ana e PS-së, me ish të përndjekurit politik. Deputeti Fatbardh Kadilli ka thënë se Edi Rama duhet të kërkojë falje për krimet e kryera nga familja e tij, duke filluar që nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.911Z

Kadilli Prokuroria te nise hetimet mbi Ramen

Deputeti i Partise Demokratike Fatbardh Kadilli i beri thirrje prokurorise te nise hetimet mbi akuzat per afera korruptive dhe gjobevenie prej 100 milion eurosh nga kryetari i Bashkise se Tiranes Edi Rama per projektin e pallateve 35 katesh te diga e Liqenit Artificial. Kryetari i Bashkise Ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.730Z

Kadilli Rama tenton ta marre pushtetin me dhune

Demonstrata e 21 janarit ishte nje puc i qarte ndaj shteti ligjor. Keshtu ka pohuar deputeti demokrat Fatbardh Kadilli. Sipas tij populli ishte i heshtur ne 28 janar. Kadilli tha se mazhoranca respektoi thirrjen e Bashkimit Evropian ndaj dhe anuloi manifestimin antidhune. Duke iu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.657Z

PD Kadilli 20-shi i Rames kallezimi ne prokurori

Si kunderpergjigje ndaj akuzave te opozites deputeti i Partise Demokratike Fatbardh Kadilli deklaroi dje se afera e gjobes prej 20 per qind per cdo leje ndertimi e kryebashkiakut Edi Rama tashme eshte kallezuar ne prokurori. Kjo sipas Kadillit pas denoncimit mediatik nga vete ndert

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.168Z

Kadilli Topalli Presidente e Republikes

Jozefina Topalli, vlerësohet si “e denjë” për në postin e presidentes së ardhme të Republikës, nga deputeti i Partisë Demokratike Fatbardh Kadilli. Gjatë një bisede në studion e ABC News, Kadilli vlerësoi figurën e kryeparl

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama