Rezultate te kerkimit per termin: +Fatbardh +Kadilli

Total: 474
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.694Z

PD: Dekriminalizimi me çdo kusht

PD ka akuzuar sërish sot kryeministrin Rama se është kundër dekriminalizimit pasi kjo është paterica e fundit ku ai mbahet. Sipas PD dekriminalizimiështë në interesin jetik të vendin, për çlirimin e politikës nga të inkriminuarit. "Partia Demokratike nuk pret që Edi Rama, i cili u ha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.739Z

Procesverbal, datë 25.03.2010

// Drejton mbledhjen: Mark Marku NNKRYETAR I KOMISIONIT Rendi i ditës: Diskutimi i projektligjit Për transmetimet me zë dhe figurë në Republikën e Shqipërisë. Marrin pjesë: Mark Marku, Ismail Hoxha, Adriana Gjonaj, Rajmonda Bulku, Kreshnik Çipi, Gjergji Papa, Edi Paloka, Gent Sr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.747Z

Rama t’u kërkojë falje shqiptarëve - të shkëputet nga e kaluara dhe të distancohet nga krimet komuniste

21-02-2012 / Gazeta 55 Deputeti i PD-së, Fatbardh Kadilli e cilësoi kryesocialistin Edi Rama si pinjoll të nomenklaturës, i cili ende s’u ka kërkuar falje shqiptarëve për firmat vrasëse të atit të tij biologjik, Kristaq RamaPartia Demokra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.622Z

21 vjetori i rrëzimit të bustit të diktatorit Hoxha, PD: Rama t’u kërkojë falje shqiptarëve për krimet e etërve të tij

20-02-2012 / Gazeta 55 Deputeti i PD-së, Fatbardh Kadilli e cilësoi kryesocialistin Edi Rama si pinjoll të nomeklaturës, i cili ende s’u ka kërkuar falje shqiptarëve për firmat vrasëse të atit të tij biologjik, Kristaq RamaPartia Demokrat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.346Z

"Studio e Hapur" debat për drejtësinë

Maxhoranca shpreh hapur pakenaqesine ndaj emerimeve te kreut te shtetit per anetare te Gjykates se Larte dhe asaj Kushtetuese. Ne Studio e Hapur, u debatua mes pozites dhe opozites, situata ne gjyqesor, dekretet e presidentit ne dy gjykata te vendit dhe rezimit i tre prej tyre nga shumica. Depute

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.184Z

Treyza e PS-se per ish-te perndjekurit kunderpergjigjet PD

Tryeza e Partisë Socialiste për ish-të përndjekurit politik ka sjellë reagimin e ashpër të Partisë Demokratike. Ishte deputeti demokrat, Fatbardh Kadilli, ai cili gjatë një komunikimi me mediat nuk kurseu akuzat ndaj kreut socialist, Edi Rama. Sipas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.740Z

“Mungesa e mbikalimeve në Laprakë, shkaku i aksidenteve me pasojë vdekjen”

04-05-2011 / Gazeta 55 Denoncon deputeti i PD-së, Fatbardh KadilliDeputeti i Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli, tha dje se mungesa e mbikalimeve dhe nënkalimeve mbetet një problem i pazgjidhur nga bashkia e Tiranës, megjithëse është një nga shka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama