Rezultate te kerkimit per termin: +Fatbardh +Kadilli

Total: 474
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.911Z

Kadilli Prokuroria te nise hetimet mbi Ramen

Deputeti i Partise Demokratike Fatbardh Kadilli i beri thirrje prokurorise te nise hetimet mbi akuzat per afera korruptive dhe gjobevenie prej 100 milion eurosh nga kryetari i Bashkise se Tiranes Edi Rama per projektin e pallateve 35 katesh te diga e Liqenit Artificial. Kryetari i Bashkise Ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.730Z

Kadilli Rama tenton ta marre pushtetin me dhune

Demonstrata e 21 janarit ishte nje puc i qarte ndaj shteti ligjor. Keshtu ka pohuar deputeti demokrat Fatbardh Kadilli. Sipas tij populli ishte i heshtur ne 28 janar. Kadilli tha se mazhoranca respektoi thirrjen e Bashkimit Evropian ndaj dhe anuloi manifestimin antidhune. Duke iu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.657Z

PD Kadilli 20-shi i Rames kallezimi ne prokurori

Si kunderpergjigje ndaj akuzave te opozites deputeti i Partise Demokratike Fatbardh Kadilli deklaroi dje se afera e gjobes prej 20 per qind per cdo leje ndertimi e kryebashkiakut Edi Rama tashme eshte kallezuar ne prokurori. Kjo sipas Kadillit pas denoncimit mediatik nga vete ndert

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.168Z

Kadilli Topalli Presidente e Republikes

Jozefina Topalli, vlerësohet si “e denjë” për në postin e presidentes së ardhme të Republikës, nga deputeti i Partisë Demokratike Fatbardh Kadilli. Gjatë një bisede në studion e ABC News, Kadilli vlerësoi figurën e kryeparl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.838Z

PD, Fatbardh Kadilli: Mirëpresim ftesën e Ramës për “Presidentin”

TIRANE- Partia Demokratike nuk refuzon ftesën e kryesocialistit Edi Rama për mbajtjen e një tryeze të drejtuesve të partive parlamentare për çështjen e zgjedhjes së Presidentit të ri te vendit. Deputeti demokrat Fatbardh Kadilli e shprehu kët&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.999Z

PD, Kadilli: Korrupsion në bashkitë socialiste

 Për maxhorancën ulja me dhjetë vende e Shqipërisë në klasifikimin e Transparency International për korrupsionin, i detyrohet kryesisht vitit elektoral. Deputeti i PD-së, Fatbardh Kadilli në një prononcim për “TV Alsat” shprehet se: “Korrupsioni zhvillohet kryesisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.693Z

Kadilli: Ulje korrupsioni

Keshilltari i Antikorrupsionit te Kryeministrit Berisha, Kadilli, s'eshte pesimist ne lidhje me sondazhet e fundit qe "Transparency Internacional" ka publikuar. Sipas tij, ndonese indeksi i korrupsionit ne Shqiperi mbetet i larte ne lidhje me vendet e tjera, perseri vendi yne ka permiresime vit pas

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama