Rezultate te kerkimit per termin: +Fatkeqsisht

Total: 292
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.374Z

Mjekimi i gabuar; Vdes 13 vjeari

Kan qen vet prindrit e 13 vjearit A.Y. n fshatin Dukagjin i Ri, n Kruj q pa dashje duke prdorur mjekim t gabuar kan helmuar fmijn e tyre. 13 vjeari A. Y., lindur n Tropoj dhe banues n fshatin Dukagjin i Ri, t komuns s Thumans (Kruj) sht paraqitur mbrm rreth ors 23:00 n spitalin e Lait me shenja t n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.499Z

Mediu në Fushë-Krujë: Rama, lobim kundër vizave

Ministri i Mjedisit dhe njhersh kryetari i Partis Republikane, Fatmir Mediu, akuzoi kreun socialist Edi Rama se ka lobuar n Bruksel kundr liberalizimit t vizave dhe integrimit t Shqipris. Duke folur nga Fush-Kruja ku hapi edhe fushatn pr zgjedhjet e pushtetit vendor, Mediu e ka c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.089Z

Mungesa e investrimeve, banorëtprotestë me "gërshërë në dorë"

Të tjera rreth shkrimit VIDEO LEZHE- Banorët e fshatit  Lalm Lukaj, në Lezhë, kanë ironizuar mungesën e investime në zonën e tyre prej 23 vitesh.  Gërsherët mbahen në dorë nga njerëz të zakonshëm dhe kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.090Z

Mungesa e investimeve, banorëtprotestë me "gërshërë në dorë"

Të tjera rreth shkrimit VIDEO LEZHE- Banorët e fshatit  Lalm Lukaj, në Lezhë, kanë ironizuar mungesën e investime në zonën e tyre prej 23 vitesh.  Gërsherët mbahen në dorë nga njerëz të zakonshëm dhe kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.165Z

Durres, humb jeten 22-vjecari

Nj 22-vjecar ka gjetur vdekjen pas kontaktit me nj nga telat e tensionit t lart. Ndrsa prpiqej t siguronte skrap duke u hedhur mbi vagonin e fundit t nj treni mallrash, Kujtim Kovai 22 vje, lindur n Bize t Tirans dhe banues n Durrs ka rn n kontakt me nje tel te tensionit te larte qe ishte keputu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.317Z

Dade : Prokuroria të hetojë pasurinë e Priftit

PS kritikoi sot punn e organit t akuzs, q sipas deputetes Arta Dade sht nj institucion q ndodhet nn kthetrat e kryeministrit. "Rasti trondits korruptiv i Ministrit t Ekonomis vrteton katrciprisht q ky koalicion sht krijuar vetm mbi interesa okulte, korruptive.Sali Berisha sht prgjegjsi kryesor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.478Z

Sulmohen nga tigrat, ngelin në majë të pemës

Një grup prej gjashtë burrash indonezianë janë sulmuar të Enjten e kaluar nga disa tigra. Pesë prej tyre janë ngjitur në një pemë aty pranë dhe kanë mbetur aty deri sot. Burri i gjashtë është shqyer nga tigrat duke u përpjekur për t’u ngjitur në pemën ku ishin edhe pjesa tje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama