Rezultate te kerkimit per termin: +Fatlum +Berisha

Total: 209
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.973Z

Tremujori “fatlum”

 Ilir BeqjaSë fundmi, Instituti i Statistikave (INSTAT) publikoi të dhënat për rritjen e Prodhimit të Brendshëm Bruto (PBB) në tremujorin e dytë të vitit 2009. Tashmë publikimi i PBB-së tremujore po kthehet në standard të raportimeve zyrtare dhe kjo gjë nuk ka të sharë e për m�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.541Z

Teksti i historisë në gjimnaz: Berisha hapi një epokë të re për Shqipërinë në vitin 2005Nga TemaViti 2005 ishte fatlum për shqiptarët, për shkak se në pushtet erdhi sërish Sali Berisha. Flamuri antikorrupsion i printe atij dhe Berisha hapi një epokë

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Teksti i historisë në gjimnaz: Berisha hapi një epokë të re për Shqipërinë në vitin 2005Nga TemaViti 2005 ishte fatlum për shqiptarët, për shkak se në pushtet erdhi sërish Sali Berisha. Flam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.747Z

Berisha Reformat i bllokon Rama

Në mbledhjen e grupit parlamentar demokrat, kryeministri Sali Berisha anashkaloi debatin e hapur në Partinë Demokratike pas largimit të deputetit Gazmend Oketa. Berisha ka akuzuar kreun e opozitës Edi Rama si autor të bllokimit të reformave, duke theksuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.336Z

Berisha në shesh me qeleshe, bën dhe shqiponjën me duar, bën edhe një lapsus

Ish-kryeministri Sali Berisha ka përcjellë në rrjetet sociale momente nga protesta e sotme e opozitës përpara Kryeministrisë. Mes publikimeve të ndryshme, Berisha ka postuar një foto në të cilën shfaqet me një qeleshe në kokë, teksa pozon me një qytetar dhe deputetin demokrat Gerti Bo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.296Z

Krishtlindjet, Berisha apelon për mirëkuptim

Autori i Lajmit: red.Kryeministri Sali Berisha uroi të gjithë besimtarët e krishterë për Festën e Krishtlindjeve. Gjatë një vizite në selinë e Kishës Ortodokse Autoqefale Shqiptare, kryeministri Berisha tha mbas takimit me Kryepeshkopin e Kishës Ortodokse-Autoqefale, Anastasios Janullato

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.301Z

Kryeministri Berisha uron besimtarët katolikë me rastin e Krishtlindjeve  

Me rastin festës së Krishtlindjeve, Kryeministri Sali Berisha i shoqëruar nga bashkëshortja e tij znj. Liri Berisha, vizitoi sot Katedralen e Shën Palit në Tiranë, ku u prit nga Arqipeshkvi  i Tiranës, Durrësit dhe i gjithë Shqipërisë, Imzot Rrok Mirdita.  Kryeministri u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.667Z

Kryeministri Berisha takohet me të rinj e të reja të lindur në 22 mars ‘92  

Në nderim të ditës së parë të demokracisë në Shqipëri, Kryeministri Berisha priti sot 24 të rinj e të reja nga qytete të ndryshme të vendit, të cilat kanë të lindur në 22 mars të vitit 1992. Duke i uruar 19 v

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama