Rezultate te kerkimit per termin: +Fatlum +Berisha

Total: 209
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.168Z

Berisha Koalicion majtas e djathtas

Në fjalën e tij në mbledhjen e së enjtes të Kryesisë së Partisë Demokratike, lideri i kësaj force, kryeministri Sali Berisha ritheksoi edhe njëherë se PD do të shkojë në zgjedhjet e 23 qershorit me koalicionin më të gj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.553Z

Shqipëria një vit në NATO, Berisha: Zhvilluam zgjedhjet më të mira

Kryeministri Berisha vlerëson anëtarësimin e Shqipërisë në NATO si një ngjarje të madhe për shqiptarët. Duke folur para kadetëve dhe oficerëve te shkollës "Skenderbej" me rastin e një vjetorit të këtij anëtarësimi kreu i qeverisë theksoi se që pas hyrjes në aleancë ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.602Z

Berisha Rritje rogash e pensionesh

Kryeministri Sali Berisha lajmëroi deputetët demokratë se javën e ardhshme qeveria do të marrë vendimin për rritjen e rrogave dhe pensioneve, vendim i cili, sipas kryeministrit Berisha, do të rrisë fuqinë blerëse për të paktën 800

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.309Z

Berisha përuron dy rrugë në Berat

Fillimisht, kryeministri përuroi përfundimin e rikonstruksionit të rrugës Nacionale- Lapardha 2, me gjatësi 3.5 km, gjerësi 6 metra dhe vlerë investimi 67 milionë lekë. Rruga e rikonstruktuar do t’i japë një hapësirë  të re komunikimi 12 500 banorëve, ku përfitues direkt janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.905Z

Berisha: Nga 1 shtatori do të sheshohen të gjitha ndërtesat abuzive në bregdet

Gazeta ShqipMbledhja - Kryeministri paralajmëron një maksioperacion në të gjitha njësitë vendore që drejtohen nga opozita Kryeministri Berisha deklaroi dje, se më 1 shtator qeveria do të ndërmarrë një valë shkatërrimesh të ndërtimeve të paligjshme që janë ndërtuar në bregdetin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.068Z

Berisha: Të rinjtë mbështesinPD-në, çelësi i fitores

Kryeministri Berisha e konsideroi votën e të rinjve si çelësin e fitores në zgjedhjet e 23 qershorit. Në një bashkëbisedim me pedagogë të Universitetit të Tiranës, Berisha tha se të rinjtë mbështesin programin e PD-së,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.672Z

Pas Alarm-it, Genc Berisha punësohet fatorino si çdo njeri me 2 duar

Tiranë Një faturino me një dorë në Tiranë, që shumëkënd mund të habisë tek hipën në autobus, është protagonisti fatlum i radhës i emisionit Alarm të Ora News. Ky mesoburrë nga Tirana, që e denoncoi rastin e tij tek RTV Ora, e kishte humbur njërën dorë në një aksident që në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama