Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir +Mediun

Total: 960
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.675Z

PS: Vendimi nuk e bën dot të pafajshëm Fatmir Mediun

Partia Socialiste ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Lartë lidhur me çështjen “Gërdeci”. Deputeti socialist, Saimir Tahiri, tha se ky vendim nuk do ta bëjë dot kurrë të pafajshëm Fatmir Mediun. “Ky vendim nuk do ta bëjë kurrë të pafajshëm Fatmir Mediun dhe shefat e tij, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.426Z

Përse quajnë vrasës Fatmir Mediun!

Nga Mero Baze Posterat e Fatmir Mediut janë prishur duke ngjitur mbi të letrën vrasës. Ky është një nga lajmet e shumtë për incidentet elektorale, për të cilat formalisht duhet të shqetësohemi. Por, ndryshe nga lajmet e tjera për incidente, ky është dhe një lajm pozitiv, që na bën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.861Z

Gjykata e Lartë “çliron” Fatmir Mediun nga barra e Gërdecit

02/03/2010 Vendimi i gjykatës: Nuk ka vepër penale për të kërkuar heqjen e imunitetit Durda dhe Hazizaj: Provat për ministrin Mediu janë në dosjen gjyqësore TIRANË- Për të dytën herë Gjykata e Lartë ka përmbysur pretendimet e familjarëve të viktimave të tragjedisë së Gërdecit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.895Z

Një portret i paautorizuar për Fatmir Mediun

Nga Mero Baze E pashë dje Fatmir Mediun se si i “kërkoi publikisht” Sali Berishës fjalën e nderit që në mandatin tjetër të kujdesej për pronarët. Me patetizmin e tij që i rrjedh gati si urinim i pavullnetshëm, ai e vuri kryeministrin Berisha në një nga skenat më të sikl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.483Z

Pasaporta që ka shpëtur nga prangat Fatmir Mediun (dhe një shpjegim pse po e mbyllim këtu)

Gazeta TemA ka botuar prej tri ditësh disa fakte që ilustrojnë problemet e një prej politikanëve të rëndësishëm të këtij vendi, Fatmir Mediu, dy herë ministër dhe aleati kryesor i Partisë Demokratike. Gazeta nuk ka pasur në vetvete si qëllim ndonjë sulm personal ndaj zotit Mediu,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:34.323Z

'Gërdeci', të dëmtuarit e tragjedisë padi penale për Fatmir Mediun

UPDATE- Përfaqësues të shoqatës së Familjeve të viktimave të Gërdecit kanë depozituar në Gjykatën e Lartë një padi penale për Fatmir Mediun. Fillimisht padia iu dorëzua Gjykatës së Lartë, e cila nuk është pranuar pasi ish ministri i Mbrojtjes, aktualisht kreu i Mjedisit është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.259Z

TemA TV/ Fatmir Mediun e bren ndërgjegjja: Nuk dua të ndodhë një Gërdec i dytë (VIDEO)

Fatmir Mediu duket se ka reflektuar për atë që ndodhi në Gërdec, ku, nën përgjegjësinë e tij direkte, humbën jetën 26 persona dhe u plagosën qindra të tjerë. Për këtë arsye, ai ka deklaruar në Komisionin Parlamentar të Jashtëm, se duhet të shmanget një Gërdec i dytë, me fu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama