Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir +Mediun

Total: 960
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.426Z

Përse quajnë vrasës Fatmir Mediun!

Nga Mero Baze Posterat e Fatmir Mediut janë prishur duke ngjitur mbi të letrën vrasës. Ky është një nga lajmet e shumtë për incidentet elektorale, për të cilat formalisht duhet të shqetësohemi. Por, ndryshe nga lajmet e tjera për incidente, ky është dhe një lajm pozitiv, që na bën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.861Z

Gjykata e Lartë “çliron” Fatmir Mediun nga barra e Gërdecit

02/03/2010 Vendimi i gjykatës: Nuk ka vepër penale për të kërkuar heqjen e imunitetit Durda dhe Hazizaj: Provat për ministrin Mediu janë në dosjen gjyqësore TIRANË- Për të dytën herë Gjykata e Lartë ka përmbysur pretendimet e familjarëve të viktimave të tragjedisë së Gërdecit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.895Z

Një portret i paautorizuar për Fatmir Mediun

Nga Mero Baze E pashë dje Fatmir Mediun se si i “kërkoi publikisht” Sali Berishës fjalën e nderit që në mandatin tjetër të kujdesej për pronarët. Me patetizmin e tij që i rrjedh gati si urinim i pavullnetshëm, ai e vuri kryeministrin Berisha në një nga skenat më të sikl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.483Z

Pasaporta që ka shpëtur nga prangat Fatmir Mediun (dhe një shpjegim pse po e mbyllim këtu)

Gazeta TemA ka botuar prej tri ditësh disa fakte që ilustrojnë problemet e një prej politikanëve të rëndësishëm të këtij vendi, Fatmir Mediu, dy herë ministër dhe aleati kryesor i Partisë Demokratike. Gazeta nuk ka pasur në vetvete si qëllim ndonjë sulm personal ndaj zotit Mediu,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:34.323Z

'Gërdeci', të dëmtuarit e tragjedisë padi penale për Fatmir Mediun

UPDATE- Përfaqësues të shoqatës së Familjeve të viktimave të Gërdecit kanë depozituar në Gjykatën e Lartë një padi penale për Fatmir Mediun. Fillimisht padia iu dorëzua Gjykatës së Lartë, e cila nuk është pranuar pasi ish ministri i Mbrojtjes, aktualisht kreu i Mjedisit është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.259Z

TemA TV/ Fatmir Mediun e bren ndërgjegjja: Nuk dua të ndodhë një Gërdec i dytë (VIDEO)

Fatmir Mediu duket se ka reflektuar për atë që ndodhi në Gërdec, ku, nën përgjegjësinë e tij direkte, humbën jetën 26 persona dhe u plagosën qindra të tjerë. Për këtë arsye, ai ka deklaruar në Komisionin Parlamentar të Jashtëm, se duhet të shmanget një Gërdec i dytë, me fu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.307Z

Familjarët e viktimave të Gërdecit i shkruajnë Llallës: Na trego pse nuk e heton Fatmir Mediun?

Familjarët e viktimave të tragjedisë së Gërdecit i janë drejtuar sërish Prokurorit të Përgjithshëm, Adriatik Llalla, duke kërkuar prej tij shpjegime se përse nuk u kthen një përgjigje zyrtare se pse nuk e heton ish- Ministrin e Mbrojtjes, Fatmir Mediu, tani që është vendosur heqj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama