Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir +Mediun

Total: 960
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.899Z

'Gërdeci’, Gjykata Kushtetuese rikthen për gjykim Fatmir Mediun

TIRANË-Gjykata Kushtetuse do të dërgojë për gjykim Fatmir Mediun, ish-Ministrin e Mbrojtjes në kuadër të cështjes Gërdeci. Në këtë mënyrë, Gjykata Kushtetuese me vendimin e saj e detyron Gjykatën e Lartë të mos pengojë dhe madje të vihet në rolin e ndihmuesit për realizimin e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.881Z

Flamuri, i mërzitur me Fatmir Mediun

Nga Antena brenda familjesFlamuri ishte tërbuar dje me Fatmir Mediun. Kur mori vesh punën e Spitalit Ushtarak, i iku truri fare. - Si është e mundur, - tha, - unë mjek dhe nuk bëj dot spital, Fatmir Mediu me Nazarin bëjnë spital? Ishte i tërbuar. Shkoi drejt e në zyrë të Ridvanit. - D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.116Z

Tjetër proces gjyqësor për Fatmir Mediun

 Banorët kërkojnë që të përballen me drejtësinë të gjithë ata që u përfshinë në ngjarje. Në padinë e depozituar përfshihen në listë, Ylli Pinari, Mihal Delijorgji, Dritan Minxholli, Sokol Ngjeçi, Fatmir Mediu si dhe Këshilli i Ministrave dhe Ministria e Mbrojtjes. Pas shqyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:00.041Z

Jep dorëheqjen Irma Bala, Nuni do të gjykojë Mediun

Autori i Lajmit: red.Gjyqtarja Irma Bala ka dhënë dorëheqjen nga Kolegji Penal për gjykimin e ish-ministrit të Mbrojtjes, Fatmir Mediu. Shkak për dorëheqjen e gjyqtares Irma Bala është bërë gjendja e saj shëndetësore, e cila sipas burimeve, nuk i lejon të jetë e pranishme në çështj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.671Z

Gjykata e Lartë shpjegon anën ligjore të pushimit të çështjes për Fatmir Mediun

I pandehuri Fatmir Mediu është zgjedhur deputet i legjislaturës së re. Kjo rrethanë nuk lejon vazhdimin e procedimit penal në ngarkim të tij për aq kohë sa nuk ka një autorizim për ndjekje penale të dhënë nga Kuvendi i Shqipërisë mbas marrjes prej tij të mandatit të deputetit Ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.161Z

Tragjedia e Gërdecit, Familjarët e viktimave te Llalla: Heto Mediun

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/"Të fillojë gjyqi ndaj Mediut" TIRANE-Familjarët e 26 viktimave të tragjedisë së Gërdecit nuk heqin dorë nga kërkesa për të hetuar Fatmir Mediun, aktualisht ministër i Mjedisit, por që në 2008, kur ndodhi shpërthimi tragjik i 15 marsit m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.460Z

Familjarët e Gërdecit: Nga të djathtët spresim gjë, por jemi të zhgënjyer nga e majta që jo vetëm sbëri drejtësi, por tani mbron edhe Fatmir Mediun

Tetë vite pas tragjedisë së Gërdecit, familjarët e viktimave kërkojnë shpagim të dëmit pasuror për humbjen e jetës së viktimave dhe të pasurisë së tyre. Dritan Cani, është një nga personat që ka humbur babain nga tragjedia e Gërdecit, ndërsa motra dhe vëllai i tij, ende kan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama