Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir +Toi

Total: 84
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.332Z

Aksidenti me granate ne Divjake babe e bir percillen per ne banesen e fundit

Babë e bir Dashnor Gaxho 26 vjeç dhe djali i tij dy vjeçar te vrare aksidentalisht nga një granatë u përcollën ne banesën e fundit ne qytetin e Divjakës. Banoret e Divjakës te tronditur bëjnë apel kundër mbajtjes se municioneve e a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.218Z

Vajza bie nga catia, shpëton gjallë me 3 hekura të ngulur në trup

INDI-Kjo është një foto tepër tronditëse e një vajze indiane që i ka mbijetuar rënies mbi kangjellat e hekurit. Vajza vetëm 17 vjec shpëtoi me 3 hekura të ngulur në trup pasi u rrëshqiti nga catia e banesës së saj që po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.395Z

Aeroplani përplas delen gjatë uljesemergjente pas defektit në motor

Britani – Një dele është goditur nga një aeroplan, pasi ky i fundit është detyruar të bëjë një ulje emergjente pas një dëmtimi në motor. Aeroplani ‘Jodel’ humbi fuqinë si pasojë e motorit të dëmtua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.973Z

PS, sot mblidhet grupi parlamentar

Selia roze pritet te mbledhe sot ne oren 10:00 grupin e saj parlamentar per te marre zyrtarisht nje vendim nese do jete ne seancen e pasdites. Grupi parlamentar, pasi beri betimin javen e shkuar dhe dorezoi dy nisma ligjore, pritet te vendose sot nese do jete pjese e seances, te pakten d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.995Z

Ozil shpëtoi paq, aksidentoi një fotograf

Telashet për Mesut Ozil nuk kanë të sosur. Blerja më e shtrenjtë në historinë e Arsenalit, pasi u vu në qendër të kritikave për shkak të 11-metërshit të humbur në sfidën e parë të 1/8 të Champions-it, ndaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.397Z

Aksidentohet futbollisti, ja fotot "tmerruese"

Futbollisti i Afrikës së Jugut, Rooi Mahatmutsa ka pësuar një aksident pas ndeshjes kampionale. Futbollisti i Orlando Pirates kishte përfunduar ndeshjen kampionale kur me BMW-në e tij e humbi kontrollën e automjetit. Mahamutsa është një nga njer&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.797Z

Shtyhet seanca ndaj Frrokut, ishte i pranishëm dëshmitari Vladi

TIRANË- Seanca gjyqësore ndaj Arben Frrokut, i akuzuari kryesor për vrasjen e kryekomisarit Dritan Lamaj, shtyhet sërish. Shkak për shtyrjen është bërë mungesa e avokatit të Frrokut, Genc Gjokutaj. Ndërkohë që mësohëet se i p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama