Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir +Toi

Total: 84
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.318Z

Kinë, motorri shpërthen në flakëpas përplasjes nga kamioni

Të tjera rreth shkrimit /VIDEO KINË - Një grua në Guangdong të Kinës i ka shpëtuar vdekjes kur kamioni që po kalonte shumë pranë saj, futi poshtë rrotave motorrin me të cilin ajo udhëtont

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.187Z

Sërf me balon, era e ngre lartserfistin dhe e përplas fort në det

Të tjera rreth shkrimit VIDEO ARFIKË Ë JUGUT - Një sërfist me parashutë i ka shpëtuar vdekjes kur era e fortë e ngriti rreth 18 metra në ajër, para se ta përplaste me forcë në det.Si&cce

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.081Z

Kaliforni, zhytësit për pak ishpëtojnë gëlltitjes nga balena

SHBA – Dy zhytës në Kaliforni për pak sa nuk kanë përfunduar në barkun e balenës. Dy zhytësit kërkonin që të fotografonin nga larg balenën, kur papritur sardelet filluan të lëviznin shumë shpejt sepse diçka e rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.103Z

Uruguaj, senatorit tentojnë t'i vjedhinshtëpinë, e plagosin në kokë

URUGUAJ - Senatori uruguajan, Jorge Saravia ka mbetur i plagosur në kokë nga një tentativë vjedhjeje në shtëpinë e tij.55 vjeçari u godit me qytë në kokë nga disa hajdutë të cilët kishin hyrë në shtëpinë e ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.213Z

Drenas ne familjen qe humbi 5 djemte

“Hakiu, 19 vjeç kur e kanë vrarë, Lumniu, 21 vjeç, Veliu, 24 vjeç...” . Ishte data 30 prill 1999 kur forcat serbe ia vranë 5 bijtë Emine Dvoranit. Shtëpia ku ajo i rriti fëmijët fatmirësisht shpëtoi pa u djegur. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.759Z

Dëshmia e peshkatarëve: Helikopteri na kaloi mbi kokë e s'na pa

TIRANE-  Dy peshkatarët shqiptarë i shpëtoi kroçiera italiane ndërkohë që helikopteri i Ministrisë së Mbrojtjes nuk kishte arritur t’i dallonte pavarësisht se u kishte fluturuar mbi kokë. Dëshmia është dhënë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.782Z

Çfarë aksidenti në Relly, por shpëtoi piloti (Video)

Francezi Yoan Droumenq dhe Gabriel Durand i kanë shpëtuar për mrekulli një aksidenti të rëndë në xhiron e Francës të garave Rally. Piloti humbi kontrollin pasi u fut me shpejtësi tejet të lartë në një kthesë dyshe. Makin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama