Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir +Xhafajn

Total: 177
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.216Z

Video/ Pyetja e gruas sikletos Fatmir Xhafajn: Me çfarë ushqeheni?

Me të mbaruar komunikimin me mediat pas mbledhjes së Komisionit të Reformës në Drejtësi, Fatmir Xhafaj është ndalur në rrugë nga një grua, e cila me sa duket e ka vënë jo pak në siklet atë. Nga sa mësohet, gruaja është "shqetësuar" për shëndetin e deputetit. Gruaja: Një pyetje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.058Z

Nishani konferencë për mediat në 18:00. A do ta dekretojë Fatmir Xhafajn?

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka lajmëruar një konferencë për mediat sot në orën 18:00. Edhe pse asgjë nuk është bërë asgjë me dije lidhur me temën e konferencës, nisur nga aktualiteti politik në vend mendohet që objekt i konferencës të vendimi i tij, ende pezull, për d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.810Z

Lu e Vlahutin me Ramen e Xhafajn

brbrNje dite para se kuvendi te votoje 6 ligjet e reformes ne drejtesi ambasadoret Donald Lu dhe Romana Vlahutin zhvilluan nje seri takimesh Ne fillim diplomatet e larte diskutuan me kreun e komisionit te posacem te reformes Fatmir Xhafajn e me pas ata jane ndalur ne zyren e kryeministrit Rama Teme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.436Z

Ylli Manjani akuzon Xhafajn se ka shpifur publikisht

Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani  thotë se kërkesa e tij për të mbledhur grupin negociator është injoruar, pothuajse nga të gjithë, dhe i kërkon kryetarit të komisionit Fatmir Xhafaj të mos e përdorë si alibi për mos kryejen e detyrës kushtetuese “Ato që dëgjova publik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.698Z

Ligji për avokatin, Totozani debaton me Xhafajn

Komisioni i Ligjeve Ndryshimet në ligjin për institucionin e tij kanë përplasur sërish Avokatin e Popullit, Igli Totozani, me deputetët në Komisionin e Ligjeve. Shkak i përplasjes u bë pretendimi i avokatit se nuk ishte vënë në dijeni për ndërhyrjet e fundit që mazhoranca i kishte bë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.426Z

Përgjimi, Basha: Rama emëroi Donika Prelën për të shpëtuar Fatmir Xhafajn

Vonoi, por nuk harroi! Lulzim Basha me një postim të gjatë në Facebook i është kundërpërgjigjur ashpër kryeministrit Edi Rama për çka tha paraditen e sotme në mbledhjen e Grupit të PS, ku sipas Bashës konfirmoi lidhjen e krimit me qeverinë e tij dhe faktin se nuk i shet dot narkotrafi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.512Z

Basha: Rama po mbyll dyert e negociatave për Tahirin dhe Xhafajn

Kreu i Partisë Demokratike ka vijuar akuzat kundër qeverisë dhe kryeministrit Edi Rama. Sipas Bashës, Rama po mbyll dyert e negociatave me BE për Shqipërinë për të mbrojtur Xhafajn dhe Tahirin. Shqiptarët të kuptojnë se ka ardhur koha ta flakim tutje këtë qeveri, e cila nuk përfaqës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama